life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Хто керує нашим життям?)


Хто керує нашим життям?)

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Хто зна, хто зна)))

0

22

я думаю нашим життям керує пошук почуття особистого щастя...ми живемо і стараємося робити все так, шоб результат приносив кусочок щастя:)

0

23

Ну не скажи.Людьми керують настільки різні почуття,шо важко уявити.Деякі все життя шукають метеріальної насиченості,деякі помсти,деякі просто пливуть по життєвій течії,не шукаючи нічого...І на жаль - не всі ставлять перед собою ціль досягнення особистого щастя

0

24

Demensional
Красава Умно сказал :)
Ну а мне кажется что любовь самое что ненаесть невероятное чувство,так как человек ради любимого человека готов на все...

0

25

ну в цьому і полягає "особисте" щастя в кожного воно своє...і взагалі я думаю ,що не всі люди розуміють шо для них це щастя..взагалі щастя поняття розтяжиме..всеодно моїм життям керує щастя точніше бажання досягти його ,а от метоти вже в кожного свої:) :)

0

26

Explos1ve
мда,справжня любов -це дійсно найкраще шо може статися з нами в житті  :)
лєнка
ну добре,не буду спорити на рахунок особистого щастя,ато ми шось з теми зїхали=),а от як ти думаєш,*доля* насправді існує?

0

27

доля-...хм взагалі-то я вірю , що ми керуємо своїм життям)хоча замічала багато моментів коли моє життя вирішувалось не мною і взагалі ні ким а саме собою може це і є доля))

0

28

Деякою мірою керуємо своїм життям ми... Але існують ще й непередбачувані обставити, які можуть різним чином позначитися, лишити свій відпечаток на долі людини)))))) Ах... люблю я пофілософствувати, але не в письмовій формі... Так би вживу з кимось, то інше діло... :playful:

0

29

ну якшо вже на то пішло,то доля-це взаємодія всіх людей,які нас оточують і більшою,чи меншою мірою впливають на потік життя і деколи ми банально просто не можем протистояти цій взаємодії...

+1

30

DZima
вот вот і я про тож)я всетаки вірю шо я керую своїм життям , але нераз ставалось так шо моєю "долею" керувала не я а ті самі обставини(

0

31

dimensional
Вова просто супер умне визначення долі :cool:))+1)хоча протистояти ми завжди можемо

+1

32

лєнка
Ну погодься,бувають випадки,коли людина нічого не може зробити=)але в більшості вмпадків ми дійсно можем змінити все на краще...
Ой,дійсно ми пофілософствувалм собі :) Класно...+1

0

33

ну я вже десь писав... шо всьо таки на 49 відсотків керуєм своїм життям ми, а на 51 хтось) життя це одна велика дорога  і ми завжди будеи по ній йти, одне шо ми можем вибирати це тільки повороти вправо чи в ліво, моя думка=)

0

34

Нінадо на лєво ходити=) :D

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Хто керує нашим життям?)