life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Хто керує нашим життям?)


Хто керує нашим життям?)

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

Є думка шо ми просто живем, а всьо шо з нами по життю відбувається це все доля і нічого змінити не можна, максимум це доля нам дає варіанти а ми вибираєм тільки наступну частинку сценарію свого життя.... ваші думки? чи можливо все ж ми якось керуєм своїм життям?

0

2

Та ясно шо керуєм? Нашо тоді жити? Шо наше життя- це якісь дешевий фільм на замовлення? То шо говорять, шо всьо шо не стається, то всьо на краще....В деякій мірі , це ствердження тож стосується того Сань шо ти написав,... Хотя я думаю, шо воно собі просто стається... А то шо ми виносим з цього якись урок, стаєм сильніші..Потім то забувається, і появляється шось нове, яке здається більш приємним, на фоні наприклад якоїсь образи...

0

3

шота текста многа а суті нету... хто? ми чи не ми?

0

4

для мене життя-це гра, а я головний герой, який керує всiм що вiдбувається... От таке моє бачення

0

5

Нармально там тексту) МИ....))

0

6

а я всьо такі думаю "шо має бути, того не минути" .... доля нам пропонує декілька сценаріїв а ми по ходу вибираєм яким піти от і всьо чим ми керуєм... -)

0

7

автомобiлем ми керуємо

0

8

Думаєш їй не впадло "писати" для кожного по 20 сценаріїв на кожну ситуацію?Бо десь так приблизно і є стільки варіантів які ти можеш вибрати в тій чи іншій ситуації..

0

9

нашей жызню управляем толька мы сами и больше не кто не может ей управлять

0

10

В принципі погоджуюсь......+1

0

11

:victory:

0

12

ну спорний варіант...я всьо такі притримуюсь своєї думки, всьо такі є такі твердження як "обрати свій шлях" і т.д. ми є, ми існуєм... ми певне ядро є..ми можем його тільки підредаговувати а змінити все - ні)

0

13

а якшо з мосту пригнути?

0

14

Ja bagato vzhe nad tsym dumav, i v mene dosyt' shyroka dumka na tsiu temu, ale budu ii rozvyvaty postupovo, iaksho zvychajno poluchyt'sia, bo iaksho napyshu vse zrazu to zamaxaietes' chytaty i zaputaietes'. Pochnem z togo sho vse sho vidbuvaiet'sia - vse pidporiadkovane systemi i zbalansovane, a scho do variantiv iaki my vybyraiem, to mozhu skazaty sho na moiu dumku my vybyraiemo iakraz toj variant iakyj potribnyj systemi, na nash vybir vplyvaie massa zovnishnix chynnykiv tomu my nikoly ne vyberem "nepotribnyj" variant.

0

15

уууууу.... Славік ти мене запутав... Ше скажи шо ти в Матрицю віриш)

0

16

Ше нічo не рoзказав а вже запутав),і не спіши смійатись з xвoриx людей), в іxніx бредняx мoже бути і дoля Правди). Йа нікoму свoю думку не навьязую прoстo викладую свoє бачення, і мені цікавo шo прo це скажуть Інші.oт xтoсь мoже сказати "ну тo як все підпoрядкoване системі тo тoді мoжна сісти
склавши руки і нічo не рoбити, бo ітак все буде так як і запрoҐрамoванo",типoва відпoвідь, але тo неправильнo, бo в кoжнoі людини є свій xарактер, темперамент і свoє бачення життя, xтoсь сидить і нічo не рoбить все життя, а xтoсь дуже багатo чoгo дoбивається, і це все не тoму шo oдин вірить в шoсь oдне а друҐий в шoсь інше, а тoму шo в різниx людей свoі пoтребнoсті,ні oдин ні друҐий пo іншoму жити прoстo не мoже,для тoҐo кoжній людині і даються певні Якoсті.і всагалі я ше думаю шo кoжна людина має якесь завдання в житті, ніxтo не нарoджується і не пoмирає Спoнтаннo.для кращoгo бачення тoгo всьoгo треба ше пo іншoму пoдивитись на дoбрo і злo і на релігію, але я вже ітак багатo настрoчив, кoментуйте а там уже to be continued )

0

17

ЮлЬчЄг написал(а):

а якшо з мосту пригнути?

але чогось ти не пригаєш...знач не суждіно)

0

18

Stranger написал(а):

і всагалі я ше думаю шo кoжна людина має якесь завдання в житті, ніxтo не нарoджується і не пoмирає Спoнтаннo

я народився для того шоб створити цей форум, і внести свою лепту в розвиток клубної музики в світі і в Франківську зокрема  :lol:

за думку +1, частково згодний) не всьо буде так як ми хочем і зробим)

0

19

Я в долю не вірю!!!!! Ми самі керуємо своїм життям!!!

0

20

Я тож так думаю,людина завжди взмозі змінити ситуацію,або на краще,або на гірше,все прямо залежить від неї самої і нівідкого іншого...Ми самі пишем свій сценарій

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Хто керує нашим життям?)