life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))


Кохання і ненависть - сумісні? =))

Сообщений 81 страница 88 из 88

81

Баля...ти на всьо находиш порівняння=))То бокс, то снікерс)) :lol:

0

82

чого не можуть ....можуть.... от любиш девушку, а вона сцука з тебе лаве збиває, гонить з тебе, ти цього всього не не знаєш, а потім це всьо випливає, всьо звідзец, придушив би, ненаивдиш її, але ж любиш.... ясно шо любов зразу по трошкі вмирає до такої шмари, але якісь момент є коли ненависть і лябоф грають доганялки)

0

83

мдє....  запостили тему круто :))

Але все таки шо не кадіть, а воно буває ... вот живу уже з таким  хз кіко :)) і нічо ..живий, здоровий :) але краще б то нікому не відчувати... тий таке ..

--

+1

84

тонесенька така межа так що іноді,а особливо "удачлівим",як я любовь заходить на ненависть,а ненависть на любовь

0

85

Думаю буває...Але то напевно важко визнасчити, шо бере верх...Чи та ненависть яка глушить любов, чи любов яка тебе витягує з ненависті) Шо сильніше то і переможе рано чи пізно... Бо ні то ніто почуття не є чистим, знач і не довготривалим..

0

86

ну вот...але йакісь момент йе..коли і то і то відіграйе немало)

0

87

думаю шо є... але ше раз повторяю, шо я б не хотіла таого відчувати, це ж напевно ужасний дискомфорт всередині...(

0

88

ЮлЬчЄг написал(а):

але ше раз повторяю, шо я б не хотіла таого відчувати, це ж напевно ужасний дискомфорт всередині...(

ну ет понятно...

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))