life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))


Кохання і ненависть - сумісні? =))

Сообщений 1 страница 20 из 88

1

Вобщем почитав я усьо це шо ви в цьому форумі понаписували і хочу запитати "Чи відчували (відчуваєте) Ви колись дуже дивне почуття - одночано любити і ненавидіти людину?"

0

2

я не відчував і не відчуваю...стараюсь розуміти і свої вчинки і чиїсь...хотя думаю таке можливе...буває ж ітак шо дорога тобі людина так файно насре в душу  ^_^

0

3

погоджуюсь iз Сашком. Сам нiби не вiдчував але коли розходився iз Маряною то вона менi ввесь час повторяла: "Я тебе кохаю ненавидячи" Як це зрозумiти я не знаю... I сподiваюсь нiколи таке не вiдчую...

0

4

з любим з вас можу поспорити, що таке можливо. Санша каже правду  - це той випадок, коли людина робить свідомо дуже боляче, але ти її кохаєш до безтями...вот

0

5

відчувай...повірте гамно повне(((

0

6

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

відчувай...повірте гамно повне(((

згідний, погано, бо в одну вилину в тобі одне а в іншу друге....а біль не перестає ((

0

7

біль депресняк...повний контроль над тобою ..сказала шо любить - стало добре ..потом десь проігнорила - біль ненависть...потім взагалі сказала сьоні бачити тебе не хочу - жити не хочється...але продовжуєш любити...страшна ситуація((

0

8

Ого....  Так не хотіла згдувати ті відчуття....Це так дико...  Любиш...потім ні....потім  харить та людина, потім ненавидиш, а в один момент розумієш шо любиш....і знову і знову....бє... Треба просто знайти компроміс... між любовю і ненавистю... такий собі паром... і на тому паромі відпустити ту людину....

0

9

мені здається врятлі коли таке настає поєднання двох зовсім несумісних почюттів буде толк з стосунків

0

10

Зато себе провіряєш....

0

11

провіряєш на скіки тебе стане...наскіки сил стане  :blink:

0

12

а я в один прекрасний момент просто забив  :D  да файна діфка, люблю....але нє то нє цілюй конє, як воно дурне то нашо мені впало?? я просто можу забаити і всьо..да трошкі помучився, але шас я тішусь шо так зробив-) бо дурне і в африці дурне-) і кстаті назарко

IveRsoN написал(а):

Санша каже правду

сам ти санша-)))

0

13

Неможливо кохати людину, яку ненавидиш. Але можна кохати людину, яка ненавидить тебе.

0

14

абсолютно согласно ...але любов буває різна...ота безотвєтная,помоєму скоріше-хвороба...така мерзенна і болюча...зуть(кто пройшов"Полтаву"нє даст соврать)...але коли так обжогсо "на молокє-дуєш на воду"...я б не підписалась на нероздільоннюу любофь..ставлю підсвідомо якісь "блокі"...(((

0

15

lady_bird написал(а):

ота безотвєтная,помоєму скоріше-хвороба...така мерзенна і болюча...зуть

Да... Нікому не бажаю такого кохання...

0

16

Sу4ка написал(а):

Неможливо кохати людину, яку ненавидиш. Але можна кохати людину, яка ненавидить тебе

гг класно написано-)

а на рахунок хвороби....це не хвороба...це життя, не у всіх моментах всьо так класно, як хочеться-)

0

17

блін ви рахуєте шо закохатися в ту людину яка не кохає тебе це хвороба??? хвороба тоді коли людина не маючи жодних шансів роками живе з тими почюттями...але буває шо і місяць і два не можеш вбити ті почуття...то шо той період пока вбиваєш почюття ти хворий???

0

18

^_^ да тарас прав....якшо ти закохався і бачш та людина вашє до тебе нічьо не відчуває повний 0...то вбиваєш в собі це.....це не означає шо ти хворий))

0

19

хвороба то грип...я написав вже вище -)

alex написал(а):

це не хвороба...це життя, не у всіх моментах всьо так класно, як хочеться-)

0

20

Dora4ga написал(а):

да тарас прав....якшо ти закохався і бачш та людина вашє до тебе нічьо не відчуває повний 0...то вбиваєш в собі це.....це не означає шо ти хворий))

Або спробуй закохати в себе цю людину... Попытка - не пытка

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))