life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))


Кохання і ненависть - сумісні? =))

Сообщений 61 страница 80 из 88

61

По правилам да.... а шо з серцем робити, якшо таке стається?)

0

62

Інколи так кохаєш людину, що ненавидиш її за це=) glare

0

63

booooo525Ibica_

:blink: а то як так? можна любити людину, але ненавидіти її за її поступки, а не просто ненавидіти, за то шо любиш? логіки нема!

0

64

alex
А якщо кохання невзаїмне???Ти стараєшся недумати про цю людину, і починаєш її ненавидіти за те, що вона просто є=(За те,що ти у неї закохана(ий) по самі вуха, а вона навіть недасть тобі найменшого шансу...І в цей час ти картаєш себе за це, задаєш питання:"Для чого я її(його) зустріла??Для чого побачила у ній(ньому) те, що зводить з розуму!!"З цього і починається ненависть...Та яка логіка??=)Це життя=) :P

0

65

booooo525Ibica_ написал(а):

А якщо кохання невзаїмне???

glare в мене шот подібне було... погане відчуття... не впевнений чи воно вже пройшло...

0

66

booooo525Ibica_

тупо.... так можна придератись до всього в житті... на всьо можна дивитись з двох сторін... чого не подумати, як класно шо це було... звичайно понятно шо відчуття не з найкращих, але це дійсно життя, в кожного напевно були такі моменти, але люди не винні в тому шо хтось їм подобається, а хтось ні... да може бути депресія, просто треба вміти з неї виходити... тяжко це всьо, я не спорю....але треба до всього привикати в житті... і всьо такі вважаю шо ненавидіти за то шо любиш, просто не логічно, можна ненавидіти людину яку любиш за її поступки... а не просто через то, шо я когось люблю, а ця людина мене нє...

0

67

Скільки людей, стільки ж думок=)

0

68

DZima
мда...це так неприємно...Ніцьо ляльо, жити буш=)

0

69

ніколи такого не відчувала........завжди взаімність була)але я сагласна з алєксом ,просто ненавидіти за то шо любиш неможливо. ненавидіти можна за вчинки.а любов це дике відчуття ,яке поглинає повністю і інколи без віддачі)) :deris:

0

70

лєнка
"ніколи такого не відчувала...." Вот коли відчуєш, зрозумієш...=(

0

71

причом тут відчуєш чи нє... це просто думка...я відчував і шо? і зараз нормально з тою девушкою спілкуюсь і ми дружим... хотя всьо вже давно загуло і в нас  з нею така санта барбара була, шо якшо росказувати хз чи повірите... це проста думка)

0

72

alex
Ну і вумнічка=)) :P

0

73

:rolleyes:

0

74

ай христь ти знаєш яке в мене ставлення) я не хочу вбивати життя на непонятно шо) тому і не шукаю собі халепу на голову..а так то нащот кохання в кожного своя думка)

0

75

лєнка
а так то нащот кохання в кожного своя думка)-І кожну з них, я ціню=)
Ну сьо мале ідьом БууууууХать?=))З НР кахана=) :D

0

76

ВаШшшШЄЄє ВсІх ВітАю!!!!!=) bravo

0

77

Я скажу так
От любви к ненависти один шаг.... Люблю когда мы вместе,ненавижу когда ты далеко.

0

78

Мда...Деколи так нехочеться робити цей "шаг", но життя рухається, і ми рухаємось разом з ним.

0

79

Це як фіговий снікерс! Вродіби снікерс, але водночас фігня!

0

80

Якшо без приколів, то між коханням та ненавистю проходить фатальна межа!!! Разом ці дві речі бути не можуть!

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))