life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))


Кохання і ненависть - сумісні? =))

Сообщений 21 страница 40 из 88

21

закохати в себе мож але це до задниці

0

22

та им про то і говорив вашє повний 0 ти для неї не інтересний(на).....і шо робити бігати і кричати дивіться дивіться я її люблю але я хворий)))тре в собі вбивати ту заразу))от і усьо :D

0

23

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

закохати в себе мож але це до задниці

І чого ж ти так думаєш?

0

24

дора женску логіку поняти...то не реально

0

25

Sу4ка написал(а):

І чого ж ти так думаєш?

приведу просто маленький приклад ...трохи пошлий але в тєму...жаритися вібратором і з норма мужиком жо краще???веду до того то шо штучне то до задниці

0

26

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

приведу просто маленький приклад ...трохи пошлий але в тєму...жаритися вібратором і з норма мужиком жо краще???веду до того то шо штучне то до задниці

Чого штучне? Закохати в себе можна по справжньому, якщо дуже цього захотіти... І штучне кохання тоже буває полєзним... Погрався, надоїло і викинув...

0

27

погрався то не ко мнє..може тому і рахую шо то до одного місця всьо шо штучне

0

28

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

погрався то не ко мнє..може тому і рахую шо то до одного місця всьо шо штучне

Це тільки твоя думка... Вот в Памели Андерсон штучний бюст і нічого... Мужикам нравиться...

0

29

Так, я давненько не заглядав у цей розділ... кохати і ненавидіти на мою думку можна, це тоді, коли ти кохаєш певну людину, а бути з нею не виходить, ну не виходить і всьо, по її хай буде волі! За це от ти можеш її ненавидіти! В мене шяс шось похоже, ну не мож сказати, що я її ненавиджу, але всеодно... погані відчуття!

0

30

DZima написал(а):

Так, я давненько не заглядав у цей розділ... кохати і ненавидіти на мою думку можна, це тоді, коли ти кохаєш певну людину, а бути з нею не виходить, ну не виходить і всьо, по її хай буде волі! За це от ти можеш її ненавидіти! В мене шяс шось похоже, ну не мож сказати, що я її ненавиджу, але всеодно... погані відчуття!

Це не ненависть, а обіда...
Або не любов, а фанатізм.

0

31

:lol:  діма то обіда скорше всього....так шо не тре розказувати який ти бідний..ти нефіха не бідний....ти заразо ходиш по бабах...от іш ляйся поняв?))) :lol:

0

32

Sу4ка написал(а):

Погрався, надоїло і викинув...

Sу4ка написал(а):

Це тільки твоя думка... Вот в Памели Андерсон штучний бюст і нічого... Мужикам нравиться...

погратися всмислі..погратися чуствами а не грудьми

0

33

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

погратися всмислі..погратися чуствами а не грудьми

Яка разніца з чим... Я не до цього веду. А до того, шо лучший спосіб забути людину - це зрозуміти, що ви не пара.

0

34

^_^  та зрозуміти це таке...а от позбутися тієї людини оо тут вже тре погратись..коли тебе тяне до неї а ти не можеш...гррр....ідіть в попу мене трафляє філософствувати....дурні мислі наганяє і спогади кончені :/

Отредактировано Dora4ga (2007-10-05 15:29:52)

0

35

Sу4ка написал(а):

Це не ненависть, а обіда...
Або не любов, а фанатізм.

Та причьом тут обіда, чи фанатізм! То зовсім інше!

0

36

DZima написал(а):

Та причьом тут обіда, чи фанатізм! То зовсім інше!

І шо ж?

0

37

Dora4ga написал(а):

діма то обіда скорше всього....так шо не тре розказувати який ти бідний..ти нефіха не бідний....ти заразо ходиш по бабах...от іш ляйся поняв?

А де ти там бачив шо я написав шо я бідний???

0

38

:lol:  ти хотів написати але рука не піднялась))

0

39

От Діму я розумію....сама через таке перейшла...бє... гамно повне...І знаєш шо або хапай за руку, і кажи всьо як є... Або просто забудь....2 варіант кращий...набагато...Повір шо то, шо ти відчуваєш до неї може ше не раз повторитися... А зазвичай друга попитка, ні к чьорту не катить...

0

40

Sу4ка написал(а):

Погрався, надоїло і викинув...

І шо дальше? Зі всіма так ігратися?

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання і ненависть - сумісні? =))