life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Увага, як проявлення любові чи тактичний підхід?


Увага, як проявлення любові чи тактичний підхід?

Сообщений 1 страница 20 из 42

1

дівчину мона завоювати увагою...правда???
увага, як проявлення любові...через неї не получиться так що хтось сидить на голові...правда???

0

2

:blink: недопоняв

0

3

Тарас, в тебе шас з цим трабли ? ШО за двічина ?)))) калісь )))) бгг

Сумніваюсь що тобі просто цікаво взнати відповіді на ці всі питання ))

0

4

якшо чесно ...в мене просто деколи такі думки виникають...просто я взяв увагою дівчину старшу за себе...і реально я влюбив її в себе..але воно привелу до повного краху з часом...щас в мене траблів нема...бо я не шукаю більше старших

0

5

кура мать....шо ти хочеш?  :lol:

0

6

я???ніц не хочу  :lol:

0

7

На мою думку дiвчата рiзнi i дiдько його зна чи то любов, чи то просто так! Я дiвчат завжди беру увагою i дбайливiстю. Коли бачу що вона купилась то трошки зменшую увагу але на незначний рiвень

0

8

це класно увагою взяти...але вот головне не перестаратися так як я раз зробив ((

0

9

не розумію затохі... та всі вони однакові, покі не приділиш уваги, ніц не буде, але яке питання теми не розумію

0

10

як я поняв, то тут питання чи треба ласки i уваги у стосунках i яка повинна бути порцiя щоб не занадто

0

11

йопт, та як вона навалить купу тобі посеред хати, то ти не скажеш сонечко, я приберу а ти біжи купи собі нову помаду...  наскільки заслуговує, настільки буде мати... індивідуальне питання

0

12

в тебе що вже була купа посеред хати?!

0

13

ну і приклади привод Саня..повір шо є такі які приберуть і ше поцьомають :lol:

0

14

Багато чого залежить від самої дівчни, і від того чи вона в тому нуждається....А ше від настрою...Деколи так хочеться шоб тебе ніхто не трогав...і увага може бути просто лишня...Але факт фактом, шо увага це перший крок до взаємності

0

15

ше би знати коли ту увагу приділяти а коли нє..шоб вона не зашкодила

0

16

штріх, якшо всьо знати, нах тоді жити ?? так не цікаво

0

17

частково знати немає нічого 100 відсоткового всьо відносно

0

18

:lol:  ото замочив....вася.....

0

19

^_^ я думаю шо увага це головне....але коли її забагато то тош зле)грайтеся паличками)

0

20

:lol: главне не забути всмажити...бо так зоорінтуєшся на увазі і забудеш, шо то ж ше всмажити тре-)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Увага, як проявлення любові чи тактичний підхід?