life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Любов за гроші


Любов за гроші

Сообщений 1 страница 20 из 62

1

Є ж багато таких, які зустрічаються і навіть женяться через то шо друга половинка досить состоятельна... як ви на таке дивитесь?
З одного боку це тупо,, але з другого якшо їм обом добре, наприклад він її любить, а вона з ним через гроші...вони разом і вона і він довльні, то шо тут поганого? ваші коменти...

0

2

та погано тим що їй наліво сходити як два пальця

0

3

а нашо їй ходити на ліво? якшо під боком ідеальний варіант, гроші, секс,мужик і т.д. нема тільки кохання....ніхтож не каже шо вінн якесь бидло багате чи урод...норм штріх..

0

4

але настане час коли і гроші проїдяться..ну всерівно це штучні відносини...де звяючим є ГРОШІ(((

0

5

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

звяючим

яким?

0

6

то певно мало писати звязуючим! Я вважаю що тут пострадають дiти. Їх треба виховувати на спiльнiй любовi, а тут нема...

0

7

Ненавиджу  таке і сам би так ніколи не зміг...
Ромцьо правду каже - ви може і будете тримати на собі маску щастя все життя, а вот все відібьється на дітях.

0

8

ну шо діти постраждають це понятно... але питання таке чи взагалі ці стосунки мають майбутнє?

0

9

важко сказати. Бiльше схиляюсь до думки що майбутнього не буде у стосункiв. Рано чи пiзно хтось зрозумiє що грошi це не головне в життi.
Але можливо таке припустити що дiйсно у спiльному життi вони сподобаються один одному

0

10

хібашо терпіти все життя тій людина яка в ролі бідної половинки...тоді стосунки будуть мати майбутьнє..але щаслива буде тікі одна багата половинка

0

11

я б на такє ніколи не підписалась...не можна бути щасливим без почуттів...кажуть різне...що кохання чи любов там...-це уходящєє і лишитсо тільки нужда... і гроши рулять все...але вони мабуть ніколи не пробували жити з некоханою людиною...коли ти ніби винен кожен день віддавати ніжність ,турботу,увагу..розуміння і чуйність...себе всього віддавати...ну а як щє?ви б змогли за гроші продати свої почуття і все життя грати роль ідеальної жони(мужа)...врятлі...я не змоглаб(

0

12

Якщо їм добре - то чом би  ні?

0

13

lady_bird написал(а):

ви б змогли за гроші продати свої почуття і все життя грати роль ідеальної жони(мужа)...врятлі...я не змоглаб(

ти знаєш в цій жизні багато уже побачив...і здається є такі люди які б продалися

0

14

Та шо дивуватися, зараз грошы роблять всьо...Э люди якы не тыльки почуття за грошы продадуть, а й багато інших цінних речей.... друзів, принципи.... і т.д... Я б так не змогла...Я взагалі за то шо кожен повиннен бути незалежним один від одного в плані грошей, то зникає  значна кількість сімейних проблем...і сварок.

0

15

Sу4ка написал(а):

Якщо їм добре - то чом би  ні?

невже таке буває?

0

16

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

невже таке буває?

В житті все буває. Люди звикають до всього.

0

17

людинка -тваринка свійська).а я птіца гордая-не змоглаб продати свободу за гроші...просто не змоглаб дивитись на себе в зеркало...поважати себе...в рабствє не живу і не розмножаюсь"(нажаль(((

0

18

Sу4ка написал(а):

В житті все буває. Люди звикають до всього.

во-во...вже скільки на україні кричать шо не годні так жити. і нічьо живуть....привикають до всього-)

0

19

ади я не можу звикнути до того шо мені дівчата попадаються не серйозні  :lol:

0

20

тит око подожді...з часом попадеться і серйозна)а вот нащьот тєми...хм....є такі люди які так живуть і їм норм....але сам би так хз чи зміг...не думайу....хотя бабки до пори до часу...потом воно заіпе жінка(чоловік) почне ходити наліве сварки тому подібне развод діти напівсироти смерть голод холод чукалівка))вав життя цвіте і вирує)))) :/

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Любов за гроші