life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » В перше я ... коли менi було...рокiв!


В перше я ... коли менi було...рокiв!

Сообщений 21 страница 40 из 50

21

Жжош)

0

22

всі знают коли я вилізла?нє..26.12.19...далі всі знають)))
перший раз цілувалась в 14 років-гидота рєдкая...правду кажеш...що пес облизаф)))

0

23

при першому поцілунку чють вкусив партньоршу...потом всім гуділа шо я не вмію цілуватися...коза  glare

0

24

:swoon:  давай вальнем її поки не пізно)

0

25

А шо вмієш? :sp:

0

26

А в мене перший поцілунок був класний! І перший статевий досвід у 13 років......

0

27

Перший раз шось собі приробила в 5 років) Вдарилася головою об табуретку... Тепер я шрамована)

0

28

privet liudzi) dazhe ne znaiu zho vam skazaty, shos' shas u mene iakis' ne filosofs'kyj sposib myslennia) ta i ne xochu vas napriagaty moim latyns'kym skriptom))) meni dobre dumaiet'sia pid sety electro i minimal))) she 9 povidomlen' i mozhna bude pro shos' govoryty ggggg)))

0

29

давай, приєднуйся в нашу велику сiмю

0

30

:sp: КрасавчЄг я знаю хто ти)

0

31

а мене ти знаєш?!

0

32

І тебе знаю)

0

33

А звідки ти мене знаєш?

0

34

ЮлЬчЄг

який красавчег ти вперивє укурілась?)

0

35

ага, вперше цього дня...

0

36

:blink: Не понял юмора)

0

37

перший раз набухався в 5 класі...=-)...виламав замок в класі.......пустив фарсунки по коридору...2 лєнти на стінку....кароч шо я вам скажу в магазині який через дорогу від мене брагу по 3 грн не купляйте!

0

38

IveRsoN
У мене теж перший раз був у 16

0

39

:good:

0

40

Перший раз попробувала курити в 7 класі, у шкільному туалеті, і застукали ёпт...=)Ох була тоді бита :lol:

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » В перше я ... коли менi було...рокiв!