life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » В перше я ... коли менi було...рокiв!


В перше я ... коли менi було...рокiв!

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

В данiй темi пишемо про подiї якi ви пережили вперше, що ви вiдчували при цьому, що чи хто спонукав вас до цього!

0

2

бггг...... 16 років :)  дівчина старша на 4 роки була :))))
більше ніц не скажу )

0

3

пошляк...ми не про сеГс  :lol:

0

4

і так всЄгда всЄ дарогі вЄдут в пастЄль  :D 

0

5

Помню перший раз поцілувалася "по-справжньому")) в 11 рокіВ) Біля підвалу) Вся обслинена була) Бггг

0

6

ЮлЬчЄг написал(а):

Помню перший раз поцілувалася "по-справжньому" в 11 рокіВ) Біля підвалу) Вся обслинена була) Бггг

На тобі за то +1  =))

маладца ))

0

7

Юль, ти що з собакою цiлувалась?
Вперше закурив в 6 рокiв. Стрельнув в дiдка "Ватру" i потягнув. Потiм попробував синiй "L&M" так закашлявся...

0

8

Вперше дав собы вынта па вене коли було 8 рочкыв :)

0

9

DomiNatoR
а чьо мені не віриться?

0

10

Перший моб телефон в 8 класі) Уу то радості було) НОКІА 32))) Бггг

0

11

Добре тобi! Телефон у 8 класi мала, а я аж в 16 рокiв. У 8-му класi перший раз дурь попробував. Привезли зi Львова, такий яд. Нас тодi 8 одну пятку курило. По одному напасу але так вбились шо то торба просто. Пiсля того нi разу так не було...

0

12

я вот не помню коли раз в жизні клею нюхнув..дето в класі 7 певно ...скажу вам чесно хєрня повна  :lol:

0

13

От перший раз поцілювавсі в класі 6, потім з нею ще зустрічався 3 роки..... :big_boss:

0

14

:P  перший раз обкурілсо 13р. штирило сутку))  :lol:

Отредактировано Dora4ga (2007-09-30 13:23:22)

0

15

А я перший раз думала шо помру, коли обкурилася...десь рік назад) Більше не курю)

0

16

перший раз думаф шо віткінусь в таборі десь в років тош 13-14...напілсо і накурілсо..потом пів ночі лежзав і клявся шо ні пити ні курити не буду...ггг тоді перший раз мну носили))але вже на другий день курив і пив)))

0

17

хз дето в 16 перший і останній раз від биків слапав люлєй  :lol:

0

18

фу...не буду навіть про це говорити...знову обрешуть мну ,як  останній раз в Сплетніце-жостко)

0

19

Перший раз пішла в школу 1 вересня 1995 року) :lol:

0

20

перший і останній раз виліз з матки в 1986  :cool:

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » В перше я ... коли менi було...рокiв!