life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання з першого погляду.... Реально?


Кохання з першого погляду.... Реально?

Сообщений 1 страница 20 из 48

1

Ну от я ныколи такого не переживала, хотя думаю що це реально...

0

2

Не може бути ))

Може бути симпатія... людина сподобалась з першого погляду )) але не любов :) з часом люди взнають один про одного більше і тоді уже можна говорити про шось більше...

0

3

тошо з першого погляду мені здається то просто ЗАПАЛ...було таке нідочого не привело(((

0

4

дiйсно це просто вподобання! Хоча мiй друг знайшов свою першу i єдину дiвчину з першого погляду! Зараз вони вже декiлька рокiв подружжя i все супер!

0

5

IveRsoN написал(а):

Не може бути
Може бути симпатія... людина сподобалась з першого погляду  але не любов  з часом люди взнають один про одного більше і тоді уже можна говорити про шось більше...

істіну глаголішЬ-)

0

6

:/ не харашо даж нема кому про свій опит розказать)

0

7

Чого нема?! Розказуй! Ми тебе охоче послухаємо!

0

8

давай пиши маринко-)

0

9

я весь в увазі  :rolleyes:

0

10

Ви чуть не допоняли, або я не внятно написала...  Я хотіла шоб хтось написав) Я сама такого не відчувала, хотя думала шо то шось таке було) Пройшло .....через 10 хв) Бггг

0

11

ЮлЬчЄг написал(а):

Пройшло .....через 10 хв) Бггг

потім він витянув шпагу і сказав, "на бороду береш?"  :lol:

0

12

пацстолллллл  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

0

13

:pl: Шутнік ти)

0

14

ну дк чого пройшло-) раз почала то закінчуй-)

0

15

Юля слухаєм тебе  :sp:

0

16

^_^  уши наставіл...окі викатіл))))іспалняй) :kiss:

0

17

Сиділи з подружкою в кафе, прийшов якісь парень, привітався...сів...поговорили...такий нічьо))  Кажись лябофь..) Ушол ..Подружка: "О, це я тобі про нього говорила.."  ... Всьо) Фініш) Прашла любофь, завялі памідори)

0

18

а шо вона тобі про нього говорила?

0

19

вона напевно тобі говорила шо він їй понраву?і ти сразу дала задню.....хм...ану ич я не прав)

0

20

кажи Юля шо вона про нього говорила...треа кості їй обмити  ;)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кохання з першого погляду.... Реально?