life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Для чого щоденник???


Для чого щоденник???

Сообщений 61 страница 71 из 71

61

Але ж ви жорстокі......... bravo

0

62

:lol: Кастрати)

0

63

спалити, на палю і два цвика в горло  :rolleyes:

0

64

ага i кактуса в руки)))

0

65

ТУт ужо явно не про щоденники) А як на рахунок записок через парту?) Так ля-ля)ти мені подоаєшся, або ти такий лох гсапай вазонки?) А?) Це ж в школі така затоха була)

0

66

ну було, а до чого тут це?

0

67

Для поддержанія разговора, так сказати)

0

68

ЮлЬчЄг

гг мені сподобалось про лоха... представляєте.... сидиш потоком на парі... сидить якась деваха ну ти береш листок і пишеш "ти сьодні така гарна, як ніколи...можеш піти на ...." і передаєш їй складений листочок, вона з улибкою дивиться на тебе і думаю "ура...паклоннік" і потім її фейс коли вона прочитала текст ............. мля ржунімагу  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

ну а записки якісь лябофні....можна подурачитись але якшо дійсно десь на парі чи тоді коли ти не можеш підійти і пообщатись з людиною, а так то врятлі я б таким страдав-)

0

69

ПАмятаю... ПАцани в школі переписувалися, а потім шось протупили   напевно)і написали якусь затоху нам, але на іншій стороні... Ну ми шось случайно перевернули....А там секретний список хто кого буде іпати на Новий рік....Тре було бачити їх вирази обличчя... Бгггг  бідні вони були потім)Зато шас коли зустрічаємся є з чого поржати) :lol:

0

70

бггг я ше апше чемнюлька....я хоть списки не складаю))

0

71

ми з тіпами брали писали записки від чужого мнє...і давали дівчатам...=-)....ото був жир....або в записці написати подивись носок на стелі...і передай дальше.......всіх пів уроку будуть втикати на стріху...

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Для чого щоденник???