life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Для чого щоденник???


Для чого щоденник???

Сообщений 1 страница 20 из 71

1

Оце недавно прибирав у себе на другому поверсi i знайшов щоденник колишньої, Маряни! Вона менi його вiддала коли ми розiйшлись! Навiщо вона менi його вiддала я не знаю, може розраховувала що я вернусь до неї, а може через те що я завжди хотiв почитати той брєд який пишуть дiвчата.
Та мова про те чи потрiбен щоденник, яка користь вiд нього, чи не краще звернутись до психолога?
Попри всi прохання щоб я нiкому його не показував можу виставити на огляд текст! Чекаю на думки!

0

2

не виставляй на огляд все ж таки це її почуття до тебе....думаю віддала для того шоб забути все шо було між вами ....мені бувша лист відправила назад...не наю нашо таке робити ....ай жіноча логіка непостєжима для чоловічого розуму

0

3

я б почитау....але то не файно бде.... просто тобі, Ромцю, не треба було казати хто шо і кому, поміняти імена і виставити, а так не гарно получиться...хотя думаю щоденник полезна штука....але ніколи таким не страдав-)

0

4

Щоденника немала ніколи ....Але от коли погано ....пишу всяку фігню, всьо шо наболіло, і переболіло.... А потім той листок  просто рву) Легшає) Правду є пару таких текстів...які лишила) От недавно тож наривла... Почитала...В такі моменти розумієш яке непередбачуване життя, і як воно може помінятися... Так само як і твоє сприйннятя того самого життя)

0

5

а в тому щоденнику не зовсiм iдеться про почуття до мене. Вона його завела пiсля того як лишила мене за ради колишнього. I я взагалi людина вiдкрита i менi нема чого соромитись. Виставив би на читання без проблем, не змiнюючи жодного слова, а там помилок стiльки. I от дiйсно не хочеться її прохання порушувати. Хоча я вже його порушив-дав почитати 2 друзям i мамка нарила його в тумбi i прочитала. Всi були просто в шоцi...

0

6

:rolleyes: пачітать ілі нє пачітать...вот в чьом вапрос...

0

7

:rolleyes: пачітать ілі нє пачітать...вот в чьом вапрос...

0

8

ага, i то дуже заманчево

0

9

:rolleyes: спокушаєш цуко.... ий не бду ніц писати, як хоч...хоч викладай, а хоч нє-)

0

10

А, я надумав не буду його викладати, а в мене просто питання чи він дійсно потрібен? Чи то якась маячня? Чи то такий спосіб зняття стресу?

0

11

Люди , які заводять щоленники часто просто немають з ким поговорити в реалі)

0

12

а я вважаю шо така штука полєзна...якшо кожен день записувати важливі події з свого життя, а через деякий час перечитати, можна багато чого зрозуміти, побачити свої помилки і отримати відповіді на деякі свої запитання-) але врятлі я колись буду мати щоденник-)

0

13

Воно то може і правда, але можна навпаки впасти в депресію...... І не кожен вміє знаходити помилки в тому що він робить. По-моєму все ж таки краще висказуватись живій людині, вона хоч шось порадить......

0

14

Не спорю шо класно і просто з кимось поговорити, ну для мене щоденник був б корисним-)

0

15

я не мав ніколи щоденників...мені важко описати ті почюття які переживає душа  glare

0

16

дура (с) ... ніц тобі не важко...просто не хоч, і не пробував... ти як ніхто інший розумієш сам себе...банєку

0

17

не так то Саня! Бачу що в тебе нiколи не було серйозної депресiї. Це коли ти не то шо не розумiєш своїх почуттiв, а не розумiєш що з тобою твориться i тобi в такий момент взагалi не хочеться жити! Нiкому такого не бажаю!!!!!

0

18

всьо в мене було, але себе я якраз розумію, не розумію вчинки інших.. як можна не розуміти своїх почуттів? тоді про шо ми говорим?  да деколи в чомусь сожу сумніватись, але я знаю чого я хочу, а якшо й не знаю, то хай пливе, як пливе, а там буде видно....о шо-)

0

19

:pl: А я знаю таких людй , які реально не знають чого хочуть....  Спочатку думала шо то всьо їхня така собі ігра....а потім поняла, шо так воно  і є) Бє.... важко таким людям..хоть вони в тому і не внні)

0

20

в бiльшостi випадкiв такими людьми є дiвчата(майже всi) або розбалуванi дiточки в яких в кишенi купа зеленi(20-ти гривневих купюр). В таких випадках вони хочуть одночасно все i нiчого...

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Для чого щоденник???