life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Для чого щоденник???


Для чого щоденник???

Сообщений 41 страница 60 из 71

41

цiкаво, а блондинки ведуть щоденник? Якщо так то що там пишуть???

0

42

пишуть напевно якісь рецепти приготування бутербродів ..чаю  :lol:

0

43

а чого слабкі?? От наприклад люди заняті які не мають часу на відпочинок... от ведуть собі шоденники , даж в неті... і шо якшо їх читати то їх пише явно не слабка людина, просто нема з ким поділитися..

0

44

ЮлЬчЄг написал(а):

просто нема з ким поділитися..

ну частково переконала

0

45

:boast:

0

46

Просто так... Заради цікавості... Я не рахую, що ведуть щоденник тільки слабкі люди. Я теж вела щоденник, але слабкою мене ніякий смертник ще не називав. Всім дуже жити хочеться))) Але я як читала свій старий щоденник, то по підлозі рачки лазила.

0

47

ну да потім може бути й смішно... але питання...нашо ти його вела? і чи тобі це помогло?

0

48

Sу4ка написал(а):

Але я як читала свій старий щоденник, то по підлозі рачки лазила.

цікаво що там такого було  :sp:

0

49

можей це для когось ввжаєтьсян ормальним но я б не сказав.....сидиг як задрот і карлякаєш як ти день провів...вав.....хоч потім буде з чого поржати і шо згадати))

0

50

alex написал(а):

ну да потім може бути й смішно... але питання...нашо ти його вела? і чи тобі це помогло?

Може на той час в мені вирувало занадто багато емоцій... Треба було їх вилити...

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

цікаво що там такого було

Ой... Лучше промовчу.

0

51

Sу4ка написал(а):

Може на той час в мені вирувало занадто багато емоцій... Треба було їх вилити...

але помогло?-)

0

52

alex написал(а):

але помогло?-)

Надоїло...

0

53

:lol:  щоденник полєзний деколи поїхали кудась і нема чим стіл застилити шоб не обісрати його)або в туалєт сходити якшо шо...можна навіть шапочку зробити....признаю штука полєзна....навіть кастрік розпалити мона)))) :lol:

0

54

Dora4ga написал(а):

щоденник полєзний деколи поїхали кудась і нема чим стіл застилити шоб не обісрати його)або в туалєт сходити якшо шо...можна навіть шапочку зробити....признаю штука полєзна....навіть кастрік розпалити мона))

Прикольна версія...

0

55

Dora4ga написал(а):

навіть кастрік розпалити мона

О, це і є його призначення! :lol:  Щоденник ніколи не вів і не збираюсь! Що я там буду писати? Я встав в ..., поїв, пішов в унівєр..., яка пізд...та тьолка пішла..., з кєм говорив! Фігня це повна! Нах цього?

0

56

^_^  діма умніг ....але прікінь ти поїхав в гори з компанією..є вотка є шашлик....є тьолка....вже вечоріє ьтре вмазати але мясо сире тре жарити....і нема чим.....дівчина хоче сексу і вмазати ти ше поїсти хочеш а нема як кастрі розпалити..і тут затоха якась там задрочена витягує щоденник і пише як вона хоче їсти.....і скажи шо це не кульно забрати в неї щоденник розпалити кастрік і шей1 її спалити?) :lol:  :lol:

0

57

Dora4ga написал(а):

кастрік і шей1 її спалити?)

Я вот то і кажу, шо лишень для того тре його заводити! Хммм... може би і я завів... ^_^

0

58

:lol:  а я собі заведу задрочену яку ми бум палити)))) :lol:

0

59

Давай) :sorry:

Dora4ga написал(а):

а я собі заведу задрочену яку ми бум палити

0

60

Dora4ga DZima

бгггг.....варіант файний, а якшо по суті?

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Для чого щоденник???