life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Життєва рівновага


Життєва рівновага

Сообщений 41 страница 60 из 73

Опрос

чиє рівновага в житті?
нема

25% - 2
є

75% - 6
Голосов: 8

41

Маладец Тараська, покажи шо ти не ликом шитий! А то так є, ти до дiвчини добрий а вона тобi на голову лiзе. тримай +1

0

42

DjRomcio написал(а):

тримай +1

ади я думаю за шо то мені і хто доплюсував :good:
хтось в житті кращий у тій сфері хтось у тій....мені тікі тяжко у відносинах...тому весь час про них..бо реально дуже велике бажання помінятися

0

43

Тобі самому мінятися е тре, тобі тре тво сприйняття стосунків, і дівчат поміняти... не всі такі добрі, і хороші , як я) :lol:  Так шо тре добре дивитися) А не , влюблятися в першу ж яка тебе пожаліла, і з якою по душам поговорив, Так і з священником можна)

0

44

ну давай про рівновагу...в природі є рівновага,але то людина-тоже ніби тварь Божа)))а кожна тварь для того щоб бути щасливою і відчувати себе в житті комфортно намагаєтсо досягти гармонії,тобто рівноваги в собі і з навколишнім світом...а от методи тільки у різні і цінності...і бачення рівноваги...комусь тре мамонта побільше відхватити,а іншому достатньо отшельніком забитись десь в Тібеті...і глупо сперичатись хто прав ,хто досяг рівноваги і наскільки щасливий...отак... :pl: загнула)

0

45

Та ніхто і не каже про якісь критерії оцінюваня тої рівноваги, а просто про саме її існування)

0

46

МАЯ та ти фист загнула..якто тепер розігнути  bravo но я с тобой согласЄн каждому сває  :sp:

0

47

птічька, я ніфіга не поняв....пофіг бджоли..рівноваг є... голосуйте за неї  :lol:

0

48

:D тупіш,масік-кохасік)))

0

49

пцічка так сказала:"є єє єє єєєє єє")))))))))))))

0

50

та то шо сазала, шо є то я поняв...а вот того тексту ніфіга не поняв-)

0

51

є тоді коли настрій відповідний чьот мені так кажеться і тоді коли всьо харашо

0

52

тема закрита не бачу смислу її продовжувати(якшо хочете шоб я її відкрив відстрочіть мені хтось)  :lol:  :lol:

0

53

А тут вобще про шо?))

0

54

та пох можем закрити

0

55

Даю добро!

0

56

:pardon: Тема ісчерпана....але нашо закривати?) Хай буде, мож колись комусь тре буде чимось поділися)

0

57

ЮлЬчЄг написал(а):

Хай буде, мож колись комусь тре буде чимось поділися)

во-во.... хотя я не вважаю шо закрита...всі проголосувала шо є... але

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

є тоді коли настрій відповідний чьот мені так кажеться і тоді коли всьо харашо

а хіба не так???

0

58

Оце твоє "але". ну ну......

0

59

ЧЮШ

0

60

Розшифруй, а то шось я недопоняффффф..............

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Життєва рівновага