life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Життєва рівновага


Життєва рівновага

Сообщений 1 страница 20 из 73

Опрос

чиє рівновага в житті?
нема

25% - 2
є

75% - 6
Голосов: 8

1

колись даже піфагор сказав шо все в житті базується на математиці...для мене це просто як рівновага життєва у всьому...тобто всього є 100 процентів...от приклад візьмем любов: чим більше любить він тим менше вона..або навпаки...тяжке питання тяжкол пояснити...але в правдивості того шо є рівновага зрозумів тоді коли втратив дівчину і був в депресії 3 місяці....але тих 3 місяці вона навіть не думала про нас бо я всі думки забрав на себе((і аж коли мені стало пофіг вона попросила шанс....ну і шо і шо

0

2

єсі чесно, то я трохі недопоняв... того й не голосував.... ти суто о любві мислиш? чи взгалі життя?

0

3

хз.....всьо паходу вертаєццо.....земля кругла...а вчинки як бумеранг такшо астарожнійе)

0

4

в загальному про все

0

5

як на мене то це занадто фiлософське питання щоб ми могли його обговорювати. Треба мати чималий досвiд або бути психологом щоб вiдповiсти. Але рiвновага є 100%, тiльки не кожному вдається її досягти! Треба бути добре натринованим щоб знайти гармонiю життя...

0

6

bravo без каментів)))але обговорити варто може набратися один в одного якогось досвіду

0

7

Нда...  Закрутили....  От я подивлюся на ситуацію поки шо з такого аспекту: От наприклад я Близнюк по знаку зодіаку... 2 різних характера... То я спокійна, сижу собі мовчу... думаю про шось, а то мене просто рве на кавалки, бюся головою об парту.... дістаю людей.... тупо сміюся) Але два моїх внутрішніх світа знаходять якусь опорну точну гармонії...і врівноважуються, утворюючи безпосередньо мій характер і МЕНЕ) По-моєму, непогана така рівновага, нє?) :D

0

8

як на мене то це занадто фiлософське питання щоб ми могли його обговорювати. Треба мати чималий досвiд або бути психологом щоб вiдповiсти.

повністю погоджуюсь, а гармонія мусить бути в кожної нормальної людини, бо як нема гармонії, то буш ходити слюнку пускати і мурку співати

0

9

слюнку пускати і мурку співати- больно на тебе похоже)

0

10

да лан, ти ж сама панімаєш коли я прікалуюсь, а коли нє-)

0

11

без флєшкi не розiбратись

0

12

Давайте тут тік не робити опять зборіщ е алкоголіків) Создати вам тре тему, де ви будете обговорювати, як напитися краще, чим, і як похмилятися) А тут про рівновагу) Саня так і не прочитала твоєї думки толком

0

13

так ми тодi тобi Юлiчка довiрим тему про алкоголiзм, а то в нас iще нема життєвого досвiду))
Менi якось була попалась в руки книга iз такою ж назвою як ця тема! Прочитав всю, не зрозумiв майже нiчого але менi тогди було 15 лiт... Пошукаю, може ще десь є! Тодi виставлю тут i висловлю свою остаточну думку

0

14

Юль, пост номер 8! моя думка-)а голосувати , не голосував.... бо якшо чесно ненаю просто, або я недопоняв питання, або ненаю чи є рівновага, одне з двох  :D

0

15

:D  ятож спочатку непоняла про шо то) Але вже) Потім вїхала) Колись і до тебе дойде) Бггг шутю)

0

16

вот я  ніфіга не шарю шо написав ...нашо питання підняв ... може тому і написав шоб мені помогли розібратися

0

17

а шо тобi пояснювати?! Знаєш що таке рiвновага?! Ну а це то саме, тобто хтось народжується, а хтось померає, солодке i гiрке, добро i зло, i т.д. Це iснує щоб життя не було одноманiтним, а цiкавим i несподiваним! От i вся наука!!!

0

18

:pl: +1

0

19

Danke schon, в мене якраз зараз пара нiмецької :-)

Отредактировано DjRomcio (2007-09-21 08:22:58)

0

20

кароче проголосував, шо є.... бо не так вже й зле мені живеться-) )

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Життєва рівновага