life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Життєва рівновага


Життєва рівновага

Сообщений 21 страница 40 из 73

Опрос

чиє рівновага в житті?
нема

25% - 2
є

75% - 6
Голосов: 8

21

мені тож норма живеться тік треа постоянно над сабою працювати  :swoon: це важко

0

22

:blink: ти так пишеш, так якби ти вже аж такий поганий шо ради нема...

0

23

Ясно, шо є..просто тре вміти забувати про проблеми і негаразди. В Києві кажут - не переймайся...прислухайтесь ))

п.с. Тарасег, відау або тебе штормить ніпадецкі або ти шось моцне покурив або ти психолог по натурі або дійсно так ці питання мучають =)))

0

24

звичайно що цi питання дiстають, i мене вони сильно дiстають

0

25

Після дня настає ніч...після того як тобі погано, обовязково буде добре. а потім знову погано... це всьо життеве коло...така собі вираженість рівноваги.... треба тік центр кола намацати....   

0

26

ЮлЬчЄг написал(а):

треба тік центр кола намацати....

ооо вумнічка... +1

0

27

:boast:

0

28

Юля певно вже не тiльки центер кола намацала)) (жарт)

0

29

відносини всЄгда були на першому місці....мені переважно дуже тяжко бо я швидко привикаю..і влюбляюся..тому багато думаю...шоб трохи шось поміняти..досягнути гармонії

0

30

^_^ а шо ше?-)

0

31

:O І шо я там намацала?)

0

32

але думаю ше чють і я буду па....уїстом

0

33

А шо таке станеться що тебе приведе до цього?!

0

34

Сам себе туда приведе...і правильно

0

35

баалляя....тарас я з тя проста в шоці....та всі привикають але ти робиш з мухи слона....ти просто дуже добрий і цим користаються...а мош просто так виходить....хз....попробуй ставитись до стосунків менш прискіпливо - просто покуй нашими словами))

0

36

та во вчора розійшовся..паходу мені номра....може це воно я вже пакуъст

0

37

нєа не воно... скажем так був з нею, було добре,а без неї не гірше... мені здається шо ти дуж жобрий до дівахи, але в якому плані... вона бачить шо ти для неї зробиш всьо і в будь-який момент...це канешно добре, але за пару днів вона перестає це цінувати...якшо ти найдеш таку яка буде це цінувати завжди, це люксично-) а моя порада, просто покажи їй, шо ти в ній нуждаєшся, але й себе обідити не даш... шоб вона думала перед тим якшо шось робить..хз як ше тобі пояснити-)

0

38

та я тіп всьо шарю...міняюся але дуж помалу...я думаю ті стосунки стали чють поганим досвідом бо шоб бути з старшою треа на голову посадити...вот..і так три роки...привик так жити...просто по інерції так починаєш жити далі...але з кожним днем ти міняєшся...

0

39

покажи хто в хаті газда, і шо ти не буш терпіти всякі виходки, треба іноді пересилювати соє бажання гордістю, правда дуже акуратно шоб не переборщити...бо ясам не дуже люблю гордих,які живуть за принципом, ане за бажанням, треба шоб всього було вміру-)

0

40

у мене завжди була проаблэма контролювати емоцыъ...ы коли себе выдпускав емоцыям тоды ы бардак починався...але я мыняюся  ;)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Життєва рівновага