life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » На краю((


На краю((

Сообщений 41 страница 60 из 80

41

Юль, тобi треба як найкраще вивчити людину, взнати її реакцiю на твої дiї i слова! Потiм ти вибираєш тип ситуацiї, наприклад коли особа зла i поступаєш завжди однаково в такiй ситуацiї. Якщо ти в школi вчила бiологiю то знаєш шо таке умовний рефлекс! От якраз тут вiн i вступає в дiю! Тобi достатньо пiдiйти до особи як в пiдсвiдомостi закладенi наступнi дiї. Тобто умовний рефлекс переростає в безумовний...

0

42

мати василева  :swoon:

0

43

:lol: найкраще можна контролювати людину, тоді коли в неї біля вху буде дуло вінчестера-) оо буде робити всьо як тРРРеба-)

0

44

блін..нафлудили тут....гррр

Собою треба бути і все - нефіг корчити з себе мачо або лавеласа...просто бути собою і все. І буде тоді все в тебе, а якшо нема то йти до цього. Людина, яка не має мрії, яку б хотіла здійснити це живий труп... моя думка... смисл диття - мати мрію, і все життя або меньше портатити щоб здійснити її, робити все можливе і неможливе...

ІМХО ....моя думка...

0

45

Ромцьо...чесно . нічьо не поняла, тік то шо умовний рефлекс в безумовний переходить з часом) І то того шо на парах то вчила)

0

46

мрії то файно-) завжди мона , хотя б помріяти-)

0

47

файно коли вони здійснюються

0

48

ета апше атлічно....правда для того тре шось робити-)

0

49

Моя мама завжди говорить, що мрії матеріалізуються.... Але тре собі всьо уявляти в деталях, до самого найменшого.Вот і я сижу на лекції в полусонном стані і уяввляю себе в новенькій сріблястій z4....))

0

50

бггг...а чьо не у вертальоті?-)

0

51

тікі та зет 4 певно не уявляє себе з тобою  :P

0

52

Я от президентом мрію стати..... І всіх "видалено" вистріляти......

0

53

Да я в вертальоті не смотрюсь....уявляла...А от в БМВ оооо)

0

54

DjRomcio

а без образ?

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

тікі та зет 4 певно не уявляє себе з тобою

+1-)

0

55

гг мріяти жирно але то харить бо патом того німа(саня тре внатурі шщось бомбанути.....йдем влупим підсобку якуто)))

0

56

ше адин бомбанутий  :lol:

0

57

бггг нах вона нам впала, там галяк буде-)

0

58

та він ж логічний ... :lol:

0

59

Dora4ga написал(а):

гг мріяти жирно але то харить бо патом того німа

А ти не так думай...ти , бачиш, уже наперед настроєний шо того не буде) А ти просто надійся)

0

60

гг якшо б не надія то б даже не наю шо було

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » На краю((