life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » На краю((


На краю((

Сообщений 1 страница 20 из 80

1

це питання яке піднімлю...зачепило або якшо ше нє то зачіпить полюбому((як забути любов коли люди розійшлися....хто таке пережив знає шо депресії жють які починаються

0

2

glare  хз старий... забий -) аглянісь ва круг-) море файних дівок-) зациклився на одній... не моя школа-)

0

3

:lol:  мій дідо пережив....казав шо тре бураченки вмазати пару раз і норм)) а якшо серйозно тре забити і не думати а ше краще ближашим часом ні з ким нічьо не мати це суто мойа думка

0

4

Багато чого залежить від причини розриву.... і від того шо за почуття в тебе до людини з якою порвали стосунки.... Тарас люба біль проходить, яка б не була... лікує всьо час...  а виходить з депресії кожен по-різному..КОмусь краще дома провтикати пару днів, проривітися, а комусь на паті відкуражити., хтось напваться.... а хто-та вени ріже( останній варіант прошу ісключити з твого списку вихода із деперсняка)

0

5

Тарас не Емо. вени різати не буде, а я напевно зара почну їх рубати, бо запропонував дівці зустрічатися, а вона сказала нє, та я довго не думав та й дав топірцем по хребті, нема тепер дівки, йду плакати і різати вени...  :lol:

0

6

самий кульний вихід це навалитися так шоб на очіне бачити і поперти на паті і так цілими лнями поки печінка не пошле))бо дома ревіти мене шото не пре

0

7

Ну напитися це варыант) Але прикиньте ви такі дрова шо просто ппц.... Привалюєте додому після паті, а зранку встаєте, а вам так хреново.... І тут небось сразу така мисля....: То всьо через ту курву)

0

8

гагагаг...певно шо-) то всьо через вас, вче страдають мужикі-)

0

9

ІМХО: Серце підказує - значить все робити щоб повернути... а якщо просто захоплення - то забити, йти до іншої.

0

10

та відки в нього серце, там кусок бутилкі від хортиці в того аліка-) ))

0

11

в мене тож була така ситуацiя, аж 2 рази. Головне що нi в одному випадку чому мене лишили я не взнав. Ти найкращий, найвеселiший, найтурботливiший але ми не можемо бути разом... Була депресiя, помогли друзi! Вони завжди пiдтримували мене i старались розвеселити. Так що пораджу будь завжди з друзями але з справжнiми друзями, не бiйся їм виливати душу i згодом все пройде

0

12

Деколи друзі і є всьому причиною.....

0

13

Юль, значить такi друзi... Або вони просто бачать шо ви не пара! В мене таке було, друзi старались щоб я розiйшовся з Маряною-розiйшовся i зрозумiв що дiйсно ми не пара!!! Дуже вдячний за допомогу своїм друзям, справжнiм друзям!!!

0

14

DjRomcio написал(а):

Ти найкращий, найвеселiший, найтурботливiший але ми не можемо бути разом...

стандартна затоха...  :D якшоб мені зара так сказали, я б дав в бороду с локтя  :lol:

0

15

alex написал(а):

якшоб мені зара так сказали, я б дав в бороду с локтя

А шо краще сказати, знаєш ти якісь лох..кароч ти мене не преш...тусуй) Тож варіант... Але знаєш часто девушка таке говорить коли запутується, і сама не знає шо вона хоче...Тобто вона про то, який ти там чуть не ідеальний для неї не бреше...просто не знає чи треба їй та ідеальність, так сказать)

0

16

нє Юля мене тоже така відмазка ніфіга ніколи не перла тіпа ти такий класний але ми не можем бути разом...жінки жінками їх поянти це проблЄма  :victory:

0

17

цiлком пiдтримую. Але я собою горжуся, я вiдсоткiв на 60 розумiю що жiнка хоче, думає i т.д. i завжди стараюсь випередити її на крок!

0

18

неа Юль...якшо всьо так класно, то думати нема про шо, але коли начинають росказувати який ти ідеальний, але мол ніц з того не буде, то хочеться плюнути меже очі :D  скажи нормально.....вот це і це мене не пре, і твої кривіноги мене не пруть, і т.д. запутуєтесь, шо в лісі чи шо? -12

0

19

ого, оце модно двинув

0

20

:boast:  :friends:

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » На краю((