life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Шо ж таке любов?


Шо ж таке любов?

Сообщений 41 страница 60 из 241

41

а чьо дiйсно класно проснутись, подивитись на її розпелехане волосся, тихенько встати, надiти труси i пiти на кухню робити коханiй каву, бо їй ше на пари треба йти... а ти в другу змiну вчишся))

0

42

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

для мене люблю це коли рано просинаэшся з нею ы дивишся нанеъ коли вона без косметики заспана немита на голові фіг простиш шо...і ти такою її любиш ото ЖИРНО

во-во....я бачу я не один собі таке уявляв... коли просинаєшс я і не думаєш шо тре бігти голову мити, бо в тебе там кардибалєт, а тобі пофіг, бо тобі просто ДОБРЕ... і пусть весь мір падаждьот...-)

0

43

а я собi то не уявляю, воно так є!

0

44

bravo ну маладЄц-) )

0

45

Конешно, стараємся.......

0

46

везе тобі, а я сам сплю-(

0

47

А в чому проблема? Що важко дівчину знайти чи що?

0

48

нє, проблема не в цьому, проблема в тому шо я живу з батьками  :D

0

49

Ну так зранку залазиш в мамине лыжко.... Внушаэш собы шо то твоя кахана.... Просинаэшся ы тышишся) Лан шучу)

0

50

:scare:  :/ фігню травиш

0

51

ну вот полюбити гіршу сторону дівчини...шоб не було такого шо десь побачив і сказав вав яка дєвачка :good: ..а потом коли вона буде без макіяжу - подумав собі опа а це шо за йопть  :lol:

0

52

:lol:  :lol: раздівайєш їйо....і в самий атвецтвенний мамент у нійо с ліфика випадаєт яблочко...бгггг...упал...

0

53

ги-ги... А я не люблю коли дiвчата малюються i порушують свою природню карасу... А ше як 3 кг штукатурки...

0

54

А вы блин про какую любовь говорите??? К родине,к родителям,к женщине?????  :lol:

0

55

к женщинам просто ми немного иногда отклоняємся от теми не Саня :lol:  :lol:  :lol:

0

56

Ааааааа ну так эта тада панятна. Эт риторический вопрос как и смысл жизни. Безпонту такие вопросы поднимать!  ;)

0

57

а чому не варто пiднiмати?! Ми просто висловлюємо свою думку! До речi що для тебе є кохання?!

0

58

Любовь это преобладание воображения над разумом.  :was:

0

59

А в кого "воображеніє" не фуричить, тоді шо? Списати?)

0

60

dj@work написал(а):

Любовь это преобладание воображения над разумом

для мене це зарозумно-)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Шо ж таке любов?