life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Шо ж таке любов?


Шо ж таке любов?

Сообщений 1 страница 20 из 241

1

Шо ж таке любов?

Не сумніваюсь шо вам буде цікаво подивитись ці фоти...тільки додивіться до кінця , їх там багато, шоб кожна загрузилась.... позітіф-)
мені сподобалось-) :kiss:

P.S. Дякі за ссилочку MyltiK

0

2

дiйсно класно! I тема досить серйозна! Сподiваюсь що ми всi серйозно поставимся до цiєї теми i дойдем одного рiшення що таке кохання!
Першим мабудь буду я! Отже для мене кохання - це вiдчувати те що у будь-який час мене пiдтримують у важке становище, турбуватись i переживати за дiвчину поруч, просинатись i засинати разом в мiцних обiймах iз словами "Я тебе кохаю..." Таке моє бачення кохання. Це звичайно не все. Але спершу почитаю вашi думки...

0

3

Вміти сказати, як кохаєш, значить мало кохати.
Петрарка........................................................
Вот так.....) Просто нема слів)

0

4

а чому ти цитуєш когось? А де твоє бачення? Чи може ти нiколи не кохала?

0

5

Це і є моє бачення просто гарно викладене іншою людиною)....Чи я колись любила? Зараз люблю....

0

6

ЮлЬчЄг написал(а):

Зараз люблю....

Я даж знаю кого... Дор, ти тут? :D

0

7

о, то в нас є сiмейка!

0

8

;)

0

9

любов це те шо баліть але ти його хочеш  :D

0

10

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

любов це те шо баліть але ти його хочеш

як хвайно сказоу...

0

11

та любив блін  :sp:

0

12

купиш собі бублик-)

0

13

дiйсно! давайте подiлимся хто кохає i є коханим! а також на якiй стадiї знаходяться вашi вiдносини

0

14

півроку тому розійшовся зустрічався 4 роки

0

15

а чому розiйшлись як не секрет? В мене були стосунки 5 рокiв, потiм 1 рiк i 3 мiсяцi, а зараз я з дiвчиною 8 мiсяцiв! Якщо забажаєте то розкажу шо до чого!

0

16

Ого ну ти жжош)

0

17

а фо? Нормальнi вiдносини... Не можу я без дiвчини...

0

18

DjRomcio написал(а):

Якщо забажаєте то розкажу шо до чого!
Подпись автора

Цікаво)

0

19

DjRomcio написал(а):

а чому розiйшлись як не секрет?

багато не увязок...не магли дыйти компромысу....настала така ситуацыя коли і так і так погано ((( вот

0

20

коротче iсторiя така! Перше справжнє кохання мало iмя Яна! Познайомились у 5 класi, в бiблiотецi... Були друзями до 7 класу i зрозумiли шо то кохання! Це було щире кохання i все було вперше. Але її батьковi дали роботу в Херсонi i вони переїхали в 9 класi туди. Я думав шо збожеволiю. Бачилися 2 роки тiльки на канiкулах i ввесь час без зради... Потiм вирiшили що так бути не може i вiдпостили один одного!

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Шо ж таке любов?