life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Шо ж таке любов?


Шо ж таке любов?

Сообщений 21 страница 40 из 241

21

другим коханням була Маряна, з якою познайомився в коледжi на 2-му курсi. Все було занадто добре поки я не взнав через пiв року що вернувся її пацан з яким вона не розiйшлась з армiї. Тодi вона з ним розiйшлась але почались проблеми. Через 2 мiсяцi прийшло смс iз текстом: Я вертаюсь до нього... Потiм благання щоб повернути все назад i в мене серце розстало, пробачив все... Через деякий час знову почалось не дуже приємне i пiсля 1 року i 3 мiсяцiв я її залишив! З дуже великою жорстокiстю

0

22

зараз я з Iринкою, вже 8 мiсяцiв. Познайомились в маршрутцi на Чернiвцi. Просто дружили 3 мiсяцi, а потiм я запропонував зустрiчатись! ну i от ми разом. Покищо все ок! Її батьки люблять мене i мої її. Може це воно?! Тодi менi бiльше нiчого не треба

0

23

все завжди йде до кращого питання коли воно прийде...в мене ща тікі розчарування  glare але патЄрпім

0

24

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

в мене ща тікі розчарування

улибнісь тратисГо... буш мав файну дівку ібо я не НП...сам панімаєш-))

DjRomcio

Зачьод Креведко-) Бери Ірку свайу і пріжжяй на піво...-)

0

25

гг ромцю не казирно в тя з марянкою палучілось.....красава шо з жорстокістю....))бажаю тобі щастя з іринков))

0

26

дякую за розумiння i побажання! На пиво приїду але не знаю коли. Але бду сам бо Iринка то всьо не одобрить!

0

27

раз правило порушив і заліз в відносини не по своїй ініціативі...цього стане шоб таке більше не сталося....в любві бажати всього найкращого завжди нада ібо це дуже важко любити....главне РОЗУМІННЯ

0

28

цiлком з тобою погоджуюсь

0

29

Нда.... Дума шо всьо для чогось стається.... Перейшов через Яну, і Маряну, ддля того щоб познайомитися з Ірою) Якби не розчарування  невідомо як би воно зараз склалося) Хотілося шоб Іра це і був пунк призначення твого життя)

0

30

Всьо шо не робиться, робиться на краще .... памНітайте се-)

0

31

:P філосафи нахЬ)

0

32

Котику а щьо щьось не так?)

0

33

а шо нам?-) філософствуєм чутоГ-)

0

34

фiлософiя - то рiч корисна

0

35

НУ так, повернемся до ысходноъ...Так шо для вас любов? Шось більше ніж дружба? Чи це і є вид дружби? "Човен в якому двоє"? " Тримаєш за руку бачиш серце"? Ну.... свою формоліроочку пліссс... про поняття любові)

0

36

Если Она - это первое, о чем ты думаешь, когда просыпаешься; единственное - когда бодрствуешь; и последнее, о чем ты думаешь, перед тем как заснуть - значит это - Любовь...  :good:

0

37

:victory: кульна формуліровка....але я вже десь то чула;) А своїми словами?)

0

38

для мене люблю це коли рано просинаэшся з нею ы дивишся нанеъ коли вона без косметики заспана немита на голові фіг простиш шо...і ти такою її любиш ото ЖИРНО  :friends:

0

39

то не тiльки означає шо ти її любиш, а означає шо нiч удалась.

0

40

Красота)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Шо ж таке любов?