life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кумири, чому ми хочемо бути схожими або надміру захоплюємося???


Кумири, чому ми хочемо бути схожими або надміру захоплюємося???

Сообщений 41 страница 50 из 50

41

Та ідеальних людей опще нема...

0

42

ЮлЬчЄг написал(а):

Та ідеальних людей опще нема...

:rolleyes: йе ... Данило з сусіднього села, ідеальний штріх ))

0

43

:lol:  :lol:  Шо в ньому таке ідеальне?

0

44

ЮлЬчЄг
незнайу, йа його не бачиу ))

0

45

Нашо нам ті кумири,ми і так найкращі :cool:

0

46

треба залишатись самим собою, а то якщо всі б хотіли бути на когось похожі то стане не цікаво жити на світі!

0

47

Мені здається, шо  воснові цього всього, лежить сама елементарна недооцінка самого себе...  ВОт з того і всьо починається..

0

48

ce dubilizm....
realno kolu po4unaew pid kogs kosutu to vugladaew jak kloyn.may dofiga znajomuh jaki cjogo ne rozymiyt.
a na rahynok devok jaki kru4at do televizora:"...BO*E , CE* DZONI DEP, JAKUJ VIN KLASNUJ ..." - postrilav bu!!!!

0

49

а я думаю шо в кожної людини має бути якісь кумир, всетаки в свого кумира ми берем для себе хороші сторони ,а в цьому нічого поганого)) от коли вже берем і погані сторони це фанатізм і хвороба)) тому я думаю це різні поняття...в мене є кумири, люди життям яких я захоплююсь і хочу в чомусь бути подібною на них)

0

50

не ну люблю я там Брюса Віліса.... , але я б йому не дала  просто так наприклад, бо він би захотів чи шо) А є такі , шо сцуко зрааазу)  :D

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кумири, чому ми хочемо бути схожими або надміру захоплюємося???