life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кумири, чому ми хочемо бути схожими або надміру захоплюємося???


Кумири, чому ми хочемо бути схожими або надміру захоплюємося???

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

Особисто я не захоплююсь людьми (відомими), захоплююсь тим, що вони роблять - музикою, мовою, книгою, дизайном тощо. Мене бісить, коли дівчата, маючи потуття кохання чи закоханості до хлопця, з яким прийшли на концерт, все одно вигукують:" "Бумбокс"!!! я ща впісяюсь!!! це ж бумбокс...це ж Андрій..."... Ну або все одно навіть зі сторони, не задіваючи особисто моїх почуттів це мені відразливо. Питаю: "Ну як таке можливо?" Вони: "Подобається як співак, а не як людина"... Ну а мені подобається тільки музика...
Ну це я такий поганий, а ви як???
Хто ваше захоплення, якщо є, як ви висловлюєте своє ставлення до них, і як вам взагалі така ейфорійна поведінка?..

0

2

кушмар це ане поведінка...грєхопадєніє молоді)))а якже не сотворі собі куміра?)))))))))
якщо сурьозно,то я вважаю що будь- якє фанатізмо,яке заходить за рамки розумного,тобто до такої собі "ейфорі2-це Зло...зло чорне,яке розжижує мозок і розвращає ...отак...люблю тільки сам продукт...ніякого безшобашного фанатізма(бє...так захоплюватись можна тільки ріальними людьми,яких дійсно знаєш)

0

3

цiлком з вами погоджуюсь! На мою думку створення собi кумира - це є нiщо iнше як незадоволення собою або людьми якi оточують. Я розумiю те що може подобатись як людина. Але ж ти не можеш знати яка ця людина насправдi, ти ж не спiлкувався з цiєю людиною. А зовнiшнiсть як завжди обманчива...

0

4

Ну на мою думку захоплюватися кимось можна..... але мова не йде про зовнішність, а суто про діяльність, і здібності людини добиватися поставленої цілі. А кожного вечора молитися на постер якось загельованого, дизайнерсько обробленого плейбоя.... просто недостойно власної особистості...В мене була знайома, яка влюбилася в хлопця, який про це не знав....3 роки, вона по ньому сохла....збоку.... а потім забила) Оце вже було сліз з а ти х 3 роки) А він виявився гівнюком) Ну дк вот..... кажись обичний хлопець, а можна так помилитися, то шо говорити про зіркових людей, які в деякій мірі всі актори, і то хороші)

0

5

знач ти зi мною погодилась

0

6

Виходить так)

0

7

А я просто сцєв на всіх...я такий, який я є-) захоплюватись тупо кімось і йому подражати ...ідіотизм  :big_boss:

0

8

просто реально ніколи не хотів бути схожим на когось...бо ті дівчата не шарять шо той Андрій з бумбокса ..має таких як вона до урала і клав він на них

0

9

Повністю згідний з Алексом.

Створення ссобі кумирів марна справа, краще зробити так, щоб ти комусь був кумиром )

0

10

Кумири, не кумири....ай... всі люди...і в кожному є своя особистість...і вміння її виразити.... даж простому хлопцю з Галицької, може позаздрити якась зірка з Голівуду...як той майстерно відкриває пиво зажигалкою)

0

11

:lol: а я вмію одну брову піднімати, а Юля мені зазадрить шо вона так не вміє-)) гг  :pl:  Юль я тя навчу  :friends:

0

12

[i][ :lol: Це точно, ту затоху тре бачити) Навчиш) :victory: /i]

0

13

А я тож вмiю пiднiмати брову!))

0

14

bravo респеГт-)

0

15

одну?))))

0

16

IveRsoN написал(а):

краще зробити так, щоб ти комусь був кумиром

нема шо добавити ..в точку  :sp: сказано

0

17

Ага, тепер ще скажи як то зробити.....

0

18

бугагага то виходить шо я би мав прийти на паті стати піт пультом і кричати "вовка жооттт....дафай малой" гггг.....пац стол :lol:

Отредактировано Dora4ga (2007-09-30 12:58:37)

0

19

Всьо на наступный Рельсы так ы робиш)

0

20

бгг ... він б на тебе плюнув і флаєром витер  :lol:

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Кумири, чому ми хочемо бути схожими або надміру захоплюємося???