life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Програми для мобільних телефонів


Програми для мобільних телефонів

Сообщений 1 страница 20 из 59

1

В даній темі будемо обговорювати програми для мобільних телефонів.
Хто чим користується і з якою метою. По можливості викладаємо проги і розяснюємо як ними користуватися.....

0

2

Почнемо з того що кожного дня ви спілкуєтеся за допомогою послуги ICQ? але що робити якщо ви зібрались у дорогу і не можете зайти в програму. Вихід э: якщо у вас э мобільний телефон, який підтримує Java кодування із MIDP 2. Існує клієн ICQ для мобільних телефонів. Цих клієнтів э кілька і вони мало різняться один від одного. Я пропоную вам MIP v.1.1, який на мою думку э найбільш краще модернізований і універсальний. Порівняно з іншими в цій програмі э більше смайлів, а також виправлена помилка підключення. Дану програму ви можете скачити

ТУТ
Якщо будуть проблеми то допоможу з підключенням і налаштуванням програми.
Обережно! Програма використовує тип підключення GPRS, за технологією мобільний інтернет, тому буде стягуватися плата відповідно до вашого тарифного плану.
Для роботи програми повинен бути настроєний профіль доступу в інтернет за допомогою технології GPRS, EDGE, 3G.

0

3

Наступною нашою програмою для мобільного буде прототип відомого бравзера Opera.
   Скачати Opera Mini можна тут з розширенням jar і тут з розширенням jad. За допомогою даного бравзера ви можете переглядати сторінки як в форматі www так і в форматі wap, також можна скачувати файли прямо на телефон, відправляти пошту, а головне заходити на наш форум і робити все то саме як і на компютері.
Опера обладнана спеціальним компресором який зтискає дані і сторінка займає кілька кілобайт.
Тарифікація трафіку здійснюється за допомогою використання мобільного інтернету.
    Якщо будуть виникати питання то звертайтесь- допоможу....

0

4

Мені на 6230і цей браузер поканає?????

0

5

Я думаю що поканає! Якщо в тебе читає формат jar або jad. Скачай і попробуй

0

6

В мене певно нічьо крім смс і ммс послуг не підтримає) Бгг

0

7

зачьоД модериско-)) ато мене сцуго той джім скоро доїсть з тими ерорами конекта-)

0

8

дякую! Стараюсь для вас!

0

9

Пропоную вам програму для спілкування по блутузу! Тут качаєм у форматі jar a тут у форматі jad

0

10

А це вас точно зацікавить! За допомогою цієї проги через блотуз можна практисно повністю управляти другим телефоном! тут качаєм у форматі jar а тут у форматі jad

0

11

Пропоную вам модифікацію джима із такою кількістю смайлів шо мама дорога..... Тут берем jar а тут jad

0

12

Потужний мультимедійний плеяр який читає відео і аудіо! Зроблений для телефонів СоніЕріксон але йде і на деяких інших телефонах. Качаємо jar i jad

0

13

Попрошу вас написати які програми вас цікавлять і я постараюсь пошукати щось із тої тематики. В низу попрошу залишати модель вашого телефону для коректної роботи програм

0

14

Шо з плеєрів є для K800i ?

0

15

ану шо.... кароче в мене є на телефоні прога "блувер"...атака телефонів через блутуз...читає смскі, дивиться тел. книгу і подібне, але шот вона в мене ніц не хоче робити, всі телефони пише шо захищені, є шось похоже але шоб працювало, це раз... друге... смс через блутуз, тож маю таку прогу але стару, не на всі телефони кідає меседжі....ну і ше ю шось в такому роді цікавило.... шлокобллок нокіа 6233  ))

0

16

Kapone написал(а):

Той плеяр що я вище виставив то він підходить прекрасно і для твого телефону... А якщо хоч то напиши розширення твого телефону і я підберу тобі саме для твого.....

0

17

alex написал(а):

Проблемою що ти не можеш ніц зробити є те що потрібно перед тим зробити так щоб твій телефон був доданий у список блутузів того телефону на який ти лізеш! Там я вище виставив і смс через блотуз, працює на всіх телефонах..... Провіряв.........
А так то ще пошукаю спеціально для твогго телефону....

0

18

Він в мене є з розширенням я хочу ше якогось плеєра

0

19

пошукаєм....

0

20

Ну ??Шось нарив ??

0


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Програми для мобільних телефонів