life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Вибираєм Телефон!


Вибираєм Телефон!

Сообщений 1 страница 20 из 28

Опрос

Вибираєм мобільний... що краще? Який бренд вибираєте Ви?
Nokia

58% - 14
Sony Ericsson

16% - 4
Samsung

8% - 2
LG

4% - 1
Siemens

4% - 1
Motorolla

4% - 1
Alcatel

0% - 0
Скльопай сам продакшн=)

0% - 0
Свій варіант=)

4% - 1
Голосов: 24

1

Nokia конектін піпл....нокіа руль...ше соні еріксони і самсунги нічьо, всьо остльноє гафно ))

0

2

а дивітьсі....маю такий во шлакоблок  ))  Телефон бомба.... остальниє отдихают.... хто має шось протів нокії?

0

3

навіть не знаю як тобі розяснити! Значить так:
  Якщо ви хочете якісний телефон, то обираєте Нокію.
  Якщо ви хочете жабку то обираэте Самсунг.
  Якщо ви хочете середній клас то обираєте Соні-Еріксон.
  Якщо ви хочете телефон з яким можна робити все що хочиш то обираєте Сіменс або Бенк-Сіменс

0

4

гих....всьо по полочкам...не можу не погодитись.... хотя не всі соні еріксони телефони середнього класу =)

0

5

вот мій шлакоблок.....задовльняє повністю))  :yes:

0

6

В мене самсунг, але чесно  за нокію голосувала, в мене колись була нокіа 5210, прорезинена така... Ох помню, шо він тік не пережив, він і літав і топився, і на сонці 4 години парився на жарі....і нічьо не брало, аж поки цуки не стибзили)

0

7

Nokia вот и фсьо....

0

8

:good: нокіа конектін піпл...і прі сексе харашо=)

0

9

За нокію не буду спорити, телефон якісний.... Але особисто я голосував за свій варіант.

0

10

Саме краще по домашньому звонити) принаймні звязок норма)

0

11

6230і форевер! А шодо витривалості то мій колишній сіменс і в борщі топився і з 3 поверха падав, я ним даже яблука збивав, нічьо робив...поки я його не проїпав! Та в принципі ця нокіа тоже переживає стреси і падіння ))

0

12

Бггг такими темпами Діма, тре буде устроїти чемпіонат по вбиванню свого телефона)

0

13

шо то за біда...всі за нокію? -)

0

14

Мій Sony ericsson K700i з розбитим екраном круче всіх

0

15

та той твiй сонiк, то взагалi жесть повна

0

16

Агагагагага....нокіа фуфло....та і всьо решта фуфло але голосував за нокіу.....скільки знайомих майуть нокіу і ше не бачі ніодонойі шоб з нейу шось не тслоаьс то еркан стріснув то динамікі пішли то ше шеоось...але нокіа лутша серед всьо гамна:)Иии:)

0

17

A vot to wo dehto klu4e Mabilojy. Cej Kysen' plastmasu z fanarikom, v mene v poryadky 2 roku .Pravda roliky ppc , display yobny***uj, gnizdo zaryadnogo do ...   , dinamik pidystavwuj. F tak tilifon4ik Magornuj ))

0

18

I_loVe_eViL
bly** ya na tvij avatar zavtukav v poryadky  na piv godunu ))   :rolleyes:

0

19

Нокиа как не крути.
Моя телефонная биография: Motorolla 6257 (типа того, я уже и точно не помню), Ericsson T10 (нормальный аппарат), Nokia 6100 - > 6230i - > 6280 - > 6500 Slide (все надежней и бомбовей)

0

20

Нокіа!!! всі телефони шо мав були Нокіа. ніколи не мав з ними проблем працювали до того часу поки мені не надоїдали!!!

0


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Вибираєм Телефон!