life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Мобільні оператори


Мобільні оператори

Сообщений 1 страница 20 из 22

Опрос

Якого мобільного оператора обираєте Ви?
Kyivstar

5% - 1
Djuice

42% - 8
UMC-МТС

10% - 2
Джинс

10% - 2
Білайн

31% - 6
Life

0% - 0
Мобілич

0% - 0
Екотел

0% - 0
Свій варіант=)

0% - 0
Голосов: 19

1

Цікава ваша думка...меін наприклад діджус зі всіх операторів найбільше подобається... і номер вже більше 3 років, не хочеться міняти... шо скажете?

0

2

в мну джуйсе...і мені дуже подобається...мому номеру десь 2.5роки.....і майже всі друзі на джуйсе)) так шо)) :P

0

3

А я завтикав і не за то проголосував! Мав поставити на лайф а тицьнув на Білайн, так шо один голос можна перемістити.....
Так от у мене було 4 оператори, УМЗ - біля 3,5 років, Діджус - біля 2,5 років, Лайф - 10 місяців і Білайн - 8 місяців....
Так як УМЗ в мене накрився то залишилось тільки три якими я користуюсь. Зараз перейшов повністю на Лайф, замовляю 100 мб трафіку на місяць і сиджу без перестанку в асі або в опері. На форум навіть заходжу, коротче 25 грн мені стає на місяць спокійно, а it там акції різні, коротче мене повністю задовільняє і на шось інше покищо не збираюсь переходити....

0

4

В мене шяс ДЖинс....незнаю шо там кому нравиться, мен1 ваапще вс1 оператори не нравляться, але цей номер в мене довго 1 я його не пом1няю....

0

5

Мени пох**** бо вси валять норма денги вси вони с****и....куроче білайн був норма але тепер гімно...але пох ....шо робити тре йакось крутитись

0

6

І то правда, спаршивився Білайн! А чому на рахунок Лайфа ніхто ніц не пише???

0

7

а шо там мтс?? галяк?

0

8

Ну в мене ЮМС було 3 роки, контракт... ото було гімно.... потім Київстар пару тижнів.... бє... Останні м часом була на джинсі десь біля півтора року... ну ввзагаліто норма...чесно... Лайф був.... гімно страшне не в обіду, може воно і дешево там нет, чи між собою, але связь просто фуфло.... А щас на Djuice... поки шо не скаржуся) подивимся)

0

9

Діджус сама рульна штука, як для мене! Номер вже більше 2 років, не підводить! А так бавлюсь білайном і лайфом, якшо тре!

0

10

Діма не бався ними.... не треба) Краще купи собі жовту качечку)

0

11

Думаєш маєш віп-ку і тобі всьо мона, а? :big_boss:

Отредактировано DZima (2007-09-11 18:33:48)

0

12

Ну-ну, ви ще побийтесь тут... А так то чув шо МТС не поганий але... Одна послуга мене там дуже поперла - те що вони надають iнформацiю пiд покриттям якого населеного пункту ви знаходитесь - на дисплеї телефону висвiтлюється назва

0

13

гг кульно-) але все одно діджус рулить-)

0

14

DjRomcio написал(а):

Одна послуга мене там дуже поперла - те що вони надають iнформацiю пiд покриттям якого населеного пункту ви знаходитесь - на дисплеї телефону висвiтлюється назва

В діджусі тож така фігня є!

0

15

вона то є в джусi але капець глючить i показує тiльки в великих мiстах, а в МТС навiть у селi

0

16

Прикольний тариф Білайн замутив. Нет з 00:00 до 6:00 по 1 коп за мегабайт

0

17

а у мене оператор навіть видає інформацію на якій вулиці я знахожусь

0

18

:lol:  :lol:  :lol: ти хотів сказати у якому підвалі?!

0

19

Нормальні пацани сидять тільки по бункерах

0

20

UMC + Інтертелеком

0


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Мобільні оператори