life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Жіноча дружба


Жіноча дружба

Сообщений 41 страница 60 из 164

41

:lol: як всьо просто

0

42

Я з подружкою знакомы з пельонок) Пыд стыл разом ходили)В садік один, на гулькі.....була дружкою в неї на весіллі.... Щас рідше общаємся , бо в неї сімя, синочок, свої проблеми.... але коли збираємся , то є про шо поговорити) І не одну годину) Реально з нею сварок не помню.... Вагомий доказ?

0

43

доказ вагомий але чи ви до смертi так будете?

0

44

ЮлЬчЄг

для мене нє.... поговорити можна будь з ким з знайомих, яких не дуже часто бачиш і є про шо-) а зараз чого ви рідше бачитись бо в неї свої проблеми? ха... в нас у всіх тож купа своїх проблем, але тарас приїжжяє  фіг зна звідки в пасічна, шо кажеш? не вірю я в жіночу дружбу, хоть вбийте...

0

45

:haha:  це всьо фігня а я пива хочу)

0

46

а я вже не хочу, бо випив))

0

47

а понатурі мені не впадло їхати  :D

0

48

Так суть не в тому куда їхати... Як залдалеко ви живете...якшо брату дану ситуацію... то в неї своя сімя, маленька дитина, яку тре годувати, біля неї спати, переодівати, купати...а попри то всьо ше є таке поняття як домашня робота... Їсти самим тоже хочеться... поприбирати, в свинарнику жити ніззя, та й малий дома, шідливо.... гррр Ай Сань буш мати свою сімю, поймеш, хотя врятлі... Хлопці до дружби відносяться більш серйозно ніж до сімї... Може в тому і проблема, що девушки менще общаються...просто нема часу...

0

49

йопт,якби я всьо робив як книжка пише, то я б звехнувся  і твоя подруга деколи відпочиває.... і якшо хотіла б то находила б час зустрічатися з тобою частіше, та й ти теж якби хотіла то б найшла час з нею зустрічатись...

вот наприклад я, встав 7 ранку, на пари, пів 5 вернувся, якшоб робив Д/З то годин б 8 я б його зробив, потім сторінка/форум/чат покі все зробиш 10... я не врахував обід і вечерю, а потім в душ і яка година? і так день пройшов.... тепер я тоже з вами бачитись не буду, бо в мене нема часу  :D

0

50

alex написал(а):

і твоя подруга деколи відпочиває....

Сань вона вже три тижня майже не спить) Ладно ) Менше з тим...

0

51

а шо вона лунатеГ шолі.... ну діло ваше... -)

0

52

а я поєдую пари, форум, вiдпочинок i подруг в один час))

0

53

Причому тут лунатік?) Буш мати дітей поймеш))

0

54

лiпше їх найблищих рокiв 5 не мати!

0

55

Ей Юль, ну признай шо нема жіночої дружби-) настоящьою дружби-)

0

56

:pardon: Обідно, но признаю.... хотя натяки на неї є)

0

57

час ніколи не хватає .....і так всЄгда думаєш як краще..я вот тоже не завжди можу всьо розрахувати ...але стараюся а виходить так як завжди...мені здається 5 хв завжди найдеться показати шо ти памятаєш друзів  :P

0

58

ладно, вмовив, буду друзям смс кнопати))

0

59

bravo

ЮлЬчЄг написал(а):

Обідно, но признаю.... хотя натяки на неї є)

0

60

DjRomcio написал(а):

ладно, вмовив, буду друзям смс кнопати))

тай смс так впадло деколи писати  glare

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Жіноча дружба