life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Жіноча дружба


Жіноча дружба

Сообщений 1 страница 20 из 164

1

Цікаво шо нам заспівають дівчата.... і цікаво шо скажуть хлопці...бо з сторони завжд икраще видно=)) сам можу сказати шо звичайно дівчата як і всі дружать між собою, але ше не зустрічав дійсно такої моцної дівочої дружби...

0

2

Та де там :blink: Жаба в дівчат та шо травить велика :sp: Шучю можлива і між ними дуржба, але то рідкість) :P

0

3

є дружба,але не така звичайно міцна,як чоловіча...дєфчікі-створіння не просто заздрістні ,але щє й каварниє і не постійні і вони на перше місце ставлять не друга,а свою величність звєзду!кращє дружити з чоловіками...у мене майже всі друзі чоловікі!

0

4

Однозначно жіночої дружби бути не може, бо рано чи пізно жінки мусять одна одній перейти дорогу.....

0

5

юля розкажи нам про жіночу дружбу...ти ж девушка...

0

6

в мене знакомих просто дохера, друзів ніби немало.... але переважно хлопці, з вами простіше... ви завжди говорите то шо думаєте, а не то шо ми хочем почути... і це кульно....Подружки якось не так, завжди говорять всьо з хорошої сторонии, даж якшо ти не права, і сама це знаєш...Подружок приблизно 6 .. ніби і не мало... але... АЛЕ...  дехто про мене забуває, про когось я...... ніби це нормально, бо всі дорослішаєм, і у всіх своє життя і інтереси... Вот щас з Катюхою в хороших стосунках(Дехто знає), бо вона не скриває нічьо , про то шо їй не нравиться  і дуже б не хотіла її втрачати, але сама освідомлюю, шо .... Ну ...... Правда є ще одна зі школи, рідко спілкуємся, але без слів один одного розумієм.... Одним словом дружба є, але не всім так везе.... І взагалі подружка в якій я впевнена і яка мене не зрадить, це моя мамуля) Всім би таку)

0

7

давай я буду твайа падружка?  ))  будем разом в сауни ходити... :rolleyes:

0

8

ага, а я в душі тобі спинку потру....

0

9

DjRomcio написал(а):

Однозначно жіночої дружби бути не може, бо рано чи пізно жінки мусять одна одній перейти дорогу.....

Золоті слова! В мене дома дві старші сестри... за своє ше не довге життя я від них вже наслухався про жіночу дружбу!!! Ще раз відчув у чому перевага бути пацаном!!!! :cool:

0

10

гг пацани рулеZZZ

0

11

Не всі пацани дружити вміють) Хотя не спорю, що ваша дружба сильніша.... хотя тож не без підстав...

0

12

а хто не вміє дружити з пацанів? ану мені реальний приклад...

0

13

Кого хоч одного з пацанів ти знаєш, шо не має друга???????

0

14

Чжжжжж, оце напали)  В мене своя думка на це всьо..... І явно викладати на форумі її не буду...)

0

15

Юля!!! а я дружити вмію  :sp: ПС дійсно цікаво  :P

0

16

раз почала, то завершуй!!!

0

17

Ти нам якось за 6 бутилкою карлсбергу розкажеш!!!!

0

18

Я не спорю ви вмієте дружити, але присутні тоже підй...и, і обговорення когось за спиною....( А про карлсберг ти всьо Дзіма цинкуєш) Певно якось розкажу)

0

19

всі один другого обговорюють, але не в цьому суть...і не в тому хто кого під...бує, а хто кого коли і як виручає...поняла маринко!

0

20

Дк шо ти думаєш, шо дівчата між собою такого не роблять? Мені багато в чому помогли.. але шо? Зараз рідко спілкуємся...

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Жіноча дружба