life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Про ходьбу наліво


Про ходьбу наліво

Сообщений 1 страница 20 из 162

Опрос

Варто зрадчувати чи нє?
Без зради не проживу

8% - 1
Можна коли пяний

16% - 2
Нів'якому разі

41% - 5
Буває

33% - 4
Голосов: 12

1

Згадуйте своїх коханих)голосуйте...залишайте коменти)

0

2

Не зраджував))не було охоти))а може і можливості)) :D чесно не хочу навіть починати))

0

3

Не варта кунешно...але всьо залежить від девушкі... я наприклад за себе знаю, шо якби хотів то не ізменяв б нікагда) а так то кунешно буває..ГгГ

0

4

:D

0

5

чьо тішишся, а свій комент=)

0

6

бла та шо за теми?Вася падурели савсем?а шо йе кому зраджувати?гггг якуто фігню марозите

0

7

можна.....але культурно шоб не узнала)))) і от когда п"ян)) :P

0

8

сОтоNa написал(а):

бла та шо за теми?Вася падурели савсем?а шо йе кому зраджувати?гггг якуто фігню марозите

не подобаэться, можеш тут не відзначатись... і ти якісь модер чи хто... слідкуй за тим шо пишеш =)

0

9

Dyje lyubyu svoyu divchuny, ale odnogo razy zraduv bo byv pyanuy! potim dyje shkodyvav, ale mu pomurulusya! Zradjyvatu ne varto!

0

10

саме гірше шо скрити нічо не можна...тому я думаю не варто

0

11

Ну не фнаю......
Я відповів в нівякому разі....
Даній дівчині не зраджую, а попередній зрадив в останній місяць нашого зустрічання коли вже знав що маємо розійтись

0

12

сОтоNa написал(а):

бла та шо за теми?Вася падурели савсем?а шо йе кому зраджувати?гггг якуто фігню марозите

канєшно шо для тебе це туфта ..ти шо малу хоть раз мав  :lol:

Отредактировано І_І_ІкромчЭГ (2007-08-02 15:15:54)

0

13

а що такє зрада?
якщо я з любімим ми зустрічаємось то все тільки для нього!
ну мона друга цьомнути ,по-дружескі,с платонічєской любві)-але це зовсім не те іскоріше виключення ніж правило...
зрада-нівякому разі-всеодно випливе,як потім дивитись коханому в очі..нєєєєє!

0

14

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

:cool:  :lol: а нах вона мени?ти собі  хоть то  мути а мени така шняга нах нетреба:)))такшо ггггг .......мутило:))) :lol: кароче ясно всьо з вами!

0

15

Друзі, давайте жити дружно...... :D

0

16

мда спорний вапрос...но я хочу реально нормальної дівчини....ато з часом чьота цінності пропадають...одна лож і падстава

0

17

А моя от кохана поїхала в Крим аж до кінця літа, а я тут буду сам скучати...........

0

18

не зраджувала, і не збираюся....я просто не розумію смислу.... Коли зраджуєш, значить шукаєш шось нове, того чого немає в коханій людині... А якшо так , то нашо з нею зустрічатися) Може це просто не твоє....Багато можна писати про це але толку) Хто зраджував, той і дальше буде...  А я не хочу) Воть)

0

19

Видно шо тебе довго не було... ти всюда і зразу :D

0

20

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

а нах вона мени?ти собі  хоть то  мути а мени така шняга нах нетреба:)такшо ггггг .......мутило:)  кароче ясно всьо з вами!

бггг оце атжог... +1=)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Про ходьбу наліво