life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Фішка » Розіграші


Розіграші

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

Ну, що посміємся з друзів, родичів, знайомих або просто прохожих?!

  Тут ділимся як можна розіграти когось......

0

2

Трошки не культурний розіграш але можна попертись.....

Отже приходити ви до когось в гості: чай, кава, туди-сюди, поки господарі прибирають і все відносять на кухню ви починаєте щось шукати під кріслом!
  Приходять господарі і запитують: "Що ти шукаєш?"
  А ви і відповідаєте: "Та шарік такий зелений, невеликий але дуже дорогий для мене впав і кудись закотився"
Починаєте шукати разом. 5-10 хв, не можете знайти, потім глибоко зітхаєте і кажете: " Та ладно я зараз ще один накатаю" і починаєте пальцем колупатись в носі........ :D  :D  :D

0

3

:lol:  :lol:  :lol: ржу нє магу....

0

4

Ти не ржи а попробуй!

0

5

бггг...надо будєт здєлать)))

0

6

Кароч потім накину ще кілька розіграшів.....

0

7

дафай скарєє

0

8

Коротче прикольна шняга: Берети кілька таких мозголомыв як ви і йдете в парк, ввечері, коли темно на дворі....
  Сидите на лавочці, попри вас проходить дівчина, відходить на кілька метрів а ви починаєте йти за нею. Вона розверниться раз, розверниться другий а ви йдете....
  Тут вона починає іти швидше і ви швидше, вона швидше - ви швидше....
Нарешті вона починає бігти- ви доганяєте її, переганяєте і питаєтесь: "Ви не скажете яка година?"
:lol:  :lol:  :lol:

0

9

неа так не цікаво....ліпше її догнати і запхати ножик в ребро.....потом взяти її за пала і пару раз стукнути до бетону.....а потім кінути з мосту шоб летіла довго і впала і поломилась нафІх.....бггг

0

10

Та хто ж спорить про то що це прикольніше! Але відкривай розділ як правильно вбивати, а тут розіграші а не......
І ще одне - дивись менше фільмів із жорстоким сюжетом, тобто кровю, вбивствами і насильством!
:mad:

0

11

я вашє фільми рідко дивлюсь, а як дивлюсь то камєдії) :P

0

12

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Коротче прикол провіряв на досвіді, тільки треба дивитись уважно щоб бомжі не побили:
Значить малюємо на картоні натпис: Я німий, моя сімя загинула на закарпатті, я не можу заробляти гроші допоможіть хто чим може! Вішаєте це на шию,  :lol: вдягаєте :lol:  брудний старий одяг і йдете в місто!
  Коли хтось до вас підходить кинути копійку, ви виразно кажете: Дякую, а чого так мало, мені ж і ще й дачу будувати треба!
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

0

13

ггг....а бомжі чого бити мають?) :lol:

0

14

жестяк

0

15

Сцука ти!

0

16

да я такой....от це внатурі розиграш)) тіко тихо)) :yu:

0

17

Та я і не шумлю.... :D

0

18

самий модний розіграш 2006 року.... тиснемо...дивимся Розіграш!

жду коментів )) :boast:

0

19

:swoon:  Бгггггг) коменти, да? я тя покажу коменти)

0

20

наіуопка...жірЬ) :D

0


Вы здесь » life in music » Фішка » Розіграші