life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Фішка » Продовжи собі життя..........


Продовжи собі життя..........

Сообщений 41 страница 60 из 119

41

:lol:

0

42

- Мальчики, все говорят, что я - болванка. А это что?
- Алиса, ты не болванка - ты блондинка, запомни! А лучше запиши.

0

43

2 мужыка, поймали и насилують монашек, одна начала молитса:
-Госпади, прости им...они не знают что творят...
Вторая в ответку:
-Не знаю как твой, но мой то знает  :D

0

44

приходить син пяний додому а тото йому і каже:
- Ну випили літр, ну два, а напиватися то нащо???

0

45

:lol: дайте файних анегдотів)

0

46

Запитується трьох річний син у БАТЬка:
  - Тату, тату, а як правильно труси надівати?
  - Запамятай синку раз і на все життя:  Коричневим ззаді, а жовтим спереду.....

0

47

:lol:

0

48

Їде вечором мужик в машині додому, тут голос каже "стань  тут  і копай", ну він став, почав копати, бац міх золота, ну штріх в машину і поїхав радий... Їде і знов голос "бачиш ставок, кінь туда міх золота", в мужика мисль(кіну один, може два вспливе)...ну вийшов, кинув....жде, а то галяк.... і знов чується голос "бачив як булькнуло?"  ))

0

49

:lol:  :lol:  ббуугггааа потухх...ггг

0

50

їде лицар на крони вечер уже перед нього три дороги  перед кожною дорогою табличка і пише ні ліво піде голови лишешся на прво ніг лишешся прямо дураком будеш...
ну вот і думає чого втрачати йду прямо...приходить а там ізбушка на курїх ножках...він постукав туда виходить баба яга він питає можна у вас переночувати вона каже окі спи тіки де тип будеш спати зі мною в сітайні чи з моєю дочкою))
він подумав раз баба яга така страшна то і дочка в неї тож галіма я краще в стайню..
прокидаєтся рано в стайні..дивится молода красива дівчина волосся чеше..а він її дівчино ви хто а вона я дочка баби ягі.. ати хто??питає вона в нього..Дурак я..ЙоПТь

0

51

ото аджог...........

0

52

:lol: xaxaxaxa, ржу немагу, я под столом  :lol:

0

53

шось вже ніхто нічого не пише, треба бде шось троха понашкрябувати...........

0

54

Така ситуація: Ліс, сидить заєць на пеньку і забиває косяк! Думає "Ото зараз пахну собі і все буде ок", підходить до нього лось і каже: "Зайчику нашо тобі того?! Подивись яка краса навколо: Зелена трава, сонечко світить, а ше скільки всього захоплюючого....."
Заєць подумав: "блін, дійсно так, нашо воно мені!" Викинув косяк і пішов дальше звірів просвящати щоб вони не курили....
  Іде лісом аж дивиться вовк сидить і закручує такого літачка як у фільмі "Укурені" :D , підходить до вовка і каже: "Нашо ти то робиш, подивись яка краса навколо: Травичка зелена, сонечко світить, пташки співають, а ти хочеш собі мозок задурманити....
Подивився вовк і каже: "Дійсно, та ну його, який я був дурний що голову так задурманював", піднявся він, викинув пятку і пішов із зайцем далі....
Ідуть вони, аж ось ведмідь сидить на пеньку, зламав дуба, просвердлив діру і робить такий здоровенний косяк, аж лапою забиває бо не лізе інакше. Підходять вони до нього і кажуть: "Ведмедику нашо тобі того?! Подивись яка краса навколо, пташки співають, річка шумить, трава зелена, сонечко світить, а ти тут дурницями займаєшся!", а ведмідь піднімає голову і каже:
- "Пацани ви шо лося накуреного зустріли?"

0

55

оленя))Скері там мабуть гуляв))))
анекдон про блондзінок)))
Їде блонда в авто,зупиняє її інспектор ДАІ і каже,що вона повернула і перетнула 2 суцільні лінії)
Вона в нєдоумєнії"я не розумію,що я зробила?"
інспектор-ну розумієте є 2 лінії подивіться...1 і 2-а...
блонда-"я що вагітна?"))))

0

56

ото правда..... :lol:

0

57

DjRomcio написал(а):

Така ситуація: Ліс, сидить заєць на пеньку і забиває косяк! Думає "Ото зараз пахну собі і все буде ок", підходить до нього лось і каже: "Зайчику нашо тобі того?! Подивись яка краса навколо: Зелена трава, сонечко світить, а ше скільки всього захоплюючого....."
Заєць подумав: "блін, дійсно так, нашо воно мені!" Викинув косяк і пішов дальше звірів просвящати щоб вони не курили....
  Іде лісом аж дивиться вовк сидить і закручує такого літачка як у фільмі "Укурені"  , підходить до вовка і каже: "Нашо ти то робиш, подивись яка краса навколо: Травичка зелена, сонечко світить, пташки співають, а ти хочеш собі мозок задурманити....
Подивився вовк і каже: "Дійсно, та ну його, який я був дурний що голову так задурманював", піднявся він, викинув пятку і пішов із зайцем далі....
Ідуть вони, аж ось ведмідь сидить на пеньку, зламав дуба, просвердлив діру і робить такий здоровенний косяк, аж лапою забиває бо не лізе інакше. Підходять вони до нього і кажуть: "Ведмедику нашо тобі того?! Подивись яка краса навколо, пташки співають, річка шумить, трава зелена, сонечко світить, а ти тут дурницями займаєшся!", а ведмідь піднімає голову і каже:
- "Пацани ви шо лося накуреного зустріли?"

оце харош...+1..зацінив-)

0

58

їдуть чоловік, жінка і тьоща на новенькуому мерсі....тут їх зупиняє даішнік і каже: "Ви перший хто проїхав цей кілометр без порушення, от вам 1000 гривень";
чоловік: "ооо класно, якрза права собі куплю"
інспектор: "а ви без прав??? :blink: "
Жінка: "та не зважайте, шо на п"яну голову не скажеш :rolleyes: "
Інспектор: "то ви ше й п"яні? :blink:  :blink: "
Тут з машини вибігає тьоща біжить геть і кричить "Я  ж казала на краденому далеко не заїдеш"

))

0

59

i ти тримай +1, просто супер...

0

60

китайськi випускники вийшовши зустрiчати свiтанок - перевернули материк

0


Вы здесь » life in music » Фішка » Продовжи собі життя..........