life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші пропозиції


Ваші пропозиції

Сообщений 41 страница 60 из 82

41

IveRsoN написал(а):

- не блочити праву і ліву кнпки мишки

зняв блок, тішсі, покішо ніц блокувати не буду-)

- змінити лого

не проблема...покішо це не є проблемою-) тим більше шоб змінити лого потрібно максимум година шоб його намалювати і поставити-)

- удосконалити головну сторінку (під двіжок CMS та дизайн його

це в розробці, сам панімаєш-)

- реєстрація головної сторінки у пошукових серверах

а може ти цим займешся, бо реально часу не хватає?-) а по-друге, спочатку треба сторінку переробити, я вважаю-) але ти заставляєш мене відкривати всі карти-)

0

42

Абсолютно тверезий =)

та вобщем я міг то і не писати, Сашко і так то знає ))

0

43

Всьо норм, будь-які зауваження і пропозиції всегда кстаті-)

0

44

а може ти цим займешся, бо реально часу не хватає?-) а по-друге, спочатку треба сторінку переробити, я вважаю-) але ти заставляєш мене відкривати всі карти-)

пасмотрім )) даст бог день - даст бог пищу ))

0

45

Тим хто заливає музло - пропоную скрвати ссилку більшою кількістю повідомлень.
- це притягне більше постійних користувачів
- ексклюзивна музика мусить бути "дорожчою"

дякую.

0

46

Пропоную щоб можна було залишати повідомлення на форумі і без реєстрації.....

0

47

DjRomcio

ніколи!!!! тоді ніхто ніколи не буде знати скільки користувачів реально сидить на форумі а скільки просто відвідує сайт!

0

48

DjRomcio написал(а):

Пропоную щоб можна було залишати повідомлення на форумі і без реєстрації.....

і  толку тоді з форума буде ??,..
ніявкому разі!!!

0

49

ваша воля)))

0

50

пропоную створити розділ галерея для розміщення фото (не тільки учасників форуму, але з різних вечірок)! :pl:

0

51

пропоную створыты роздил для флуда для тех кому некогда а скачать хочецца)))

0

52

Проти голусувапння не проти!
І вертаючись до теми року , попрошу шоб пошукали таку групу, як Godsmack! Please!

0

53

Подумаю над пропозиціями до завтра) сьодні всьо такі свято)

0

54

Kucheryavyi написал(а):

пропоную створити розділ галерея для розміщення фото (не тільки учасників форуму, але з різних вечірок)!

спераючись на статистику форума, я покишо не вважаю за потрібне створювати для кожного паті окрему тему з фотками, тоість 1 паті, народ виставив фотки , поки актуально прокоментили і вмерла-( це тільки "-" ! А на тих фото ітак будете і ви, того розділ "наші фото" повністю покишо справляється з своєю  задачою)

а щодо розділа для флуду, то він є ... "флейм"-)

0

55

Ну Саня не знаю, хоч би якось відділити особисті фото від фоток з вечірок.  А якшо спиратися на статистику сайту, то Можна створити одну загальну тему для фоток з усіх паті! бо просто новенькі на сайті хочуть подивитися фото з вечірок, а там фото, припустимо, якоїсь буханини (це для прикладу), так шо подумай!

0

56

є одна ідея поскільки на форумі є уже декілька юзерів з інших країн, то деякі розділи (наприклад бонуси...розділ одруження) перевести на англійську мову...якшо є якісь юзери які знають англійську мову і мають бажання це зробити (пишіть в асю або в ЛС)...буду вдячний і вони будуть нагороджені деякими бонусами

0

57

Форум норма)))))

0

58

Саньок я предлагаю зробити ше одну загальну Тему.... біографії ДіДжеїв...... а в ній вже розбити по стилях.....

0

59

diMazz
:blink: недопоняв? а нах того? біографію діджейа закідуйеш в перший повідомлення теми...создав тему девід гетта, в першому пості і дав біографійу..нах цих галмих пантів?

0

60

Ну як хош .....

0


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші пропозиції