life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші пропозиції


Ваші пропозиції

Сообщений 1 страница 20 из 82

1

Ваші пропозиції щодо форумів і розділів... чекаємо ваших пропозиції...усі пропозиції будуть розглянуті і кожен отримає на них відповідь)

0

2

Роооооооооооооооок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ХООООООООООООЧУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!!!!!!!!!
будясьочка,Санечка) ;)

0

3

постараюсь тобі нарити трохі року....завтра буде тобі тема з роком.... :cool:

0

4

;) Рок то рок...всьо для вас)

0

5

Дякую вам котики...ви ж не лю рок)і такі старання для мене :dance:

0

6

:friends:  будь ласка)

0

7

Я тожа хачу РОК!!!........какойта жестяк......МЭтальчЭга по больше...:-)

0

8

народ ви тільки скажіть який вам потрібен...=) і всьо будже чікі пікі..+)якшо в мене таке є дєржитєсь..+)

0

9

В мене тоже троха э! Кажить шо треба!

0

10

Кароч в мене є ідейка...зробити конкурсне голосування тіпа міс і містер форум...якшо підтримаєте цю ідею, зробимо...а нє то нє...жду коментів) ну а переможцям подарунки звичайно

+1

11

Я за - ИДЕЯ супер!

0

12

я ЗА...!

0

13

Каг хатіте)я ітак каГ всегда за кулісами підлогу мию :lol:

0

14

Я не проти такого голосування але смислу нема то робити, адже нас на форумі сидить від сили 5-6 чоловік, то ще за рано!

0

15

А в мене пропозиція: Чи не можна якось перенести поле для вводу логіна і пароля на головну сторінку, а то так завжди дістаю натискати на ссилку ввійти!

0

16

а от нефіг сидіти в опері...сидиш в ІЕ...відкрив форум - натиснув Войти і тебе закідує без паса і лога....пас і лог вводиш тільки тоді коли сам розлогінюєшся або заходиш на форум з іншого компа...вот так то)

P.S. ну ти й лентяй....ти б бачив ХТМЛ код кнопки лога на головній , то ти б напенво перехотів шоб вона була, а тобі тяжко пару символів ввести)

0

17

та лан що ти так нервуєш! Замнем! Нє то нє! А в опері також пароль і логін зберігає автоматично...... :yes:

0

18

ну то в чьом проблема? я тяжко кнопку нажати? а відкривати бразуер з панелі задач не тяжко?))

0

19

да а компік включати не тяжко?))

0

20

А в мене бравзер в автозавантаженні.... :P

0


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші пропозиції