life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про все! » Найкращі фільми в вашому житті


Найкращі фільми в вашому житті

Сообщений 61 страница 80 из 86

61

кстаті кажись з листопада буде йти нова комедія, не помню як називається, грає Бен Стіллер, бачив рекламу, фільм має бути убойний-)

0

62

Бій з тінню 2: Реванш (2007)

http://www.multikino.com/img/films/f_2513/fotos/tn_poster.jpg

Жанр: Бойовик, Драма, Кримінал
Тривалість: 110 хв.
Країна: Росія

Сюжет

Артем Колчин знову на рингу. Фінальний бій за чемпіонський титул він проведе в Америці. Але перед фіналом його чекає бій з мексиканським боксером, який також рветься до вершини. Після важкого поєдинку мексиканець вмирає в госпіталі. Але неприємності тільки починаються.

Артема повідомляють, що він побив на рингу прийомного сина мексиканського наркобарона, який ухвалив суворий вирок: кров Віки за кров загиблого сина. На світі є тільки одна людина, яка може допомогти Колчину виплутатися, і він — заклятий ворог Артема...

Прем'єра в Україні: 2007-10-11

Отредактировано IveRsoN (2007-09-25 09:28:11)

0

63

хм...а сюжет досить інтірЄсний-)

0

64

О, афiгенний фiльм! А я вчора на резедента ходив! Народ не ходiть, фiгня повна!

0

65

DjRomcio написал(а):

О, афiгенний фiльм! А я вчора на резедента ходив! Народ не ходiть, фiгня повна!

ти не перший це кажеш ))...

0

66

Якщо мене ще Хостел 2 розчарує, то я бiльше в кiнотеатер не пiду нiколи!

0

67

Да Бій з тінню 2 мене більш попер ніж перша частина. Хоча я думав шо буде наоборот .

0

68

А і фільм "Хулігани " про англ. фанів футболу. Сильний фільм. Всім раджу подивились.

0

69

а мені нравітсо фільм "300 спартанцев"  :good: люблю всьотакі сільних мущін :bb: )))

0

70

Зелена миля - кращий з кращих))

0

71

Бой з тенью 2 - давно я таких класних руских фільмів не бачив :good:

0

72

Але мульт Бі-Муві круче :lol:

0

73

Блін, а як завжди відстаю від сучасності і нічого нового давно вже не бачив :sorry:

0

74

SHKROM
закінь десь на діск і дай глянуть-)

Timur
бі муві то страшне.... дітям напевно було дуже цікаво... )

DjRomcio
просипайся старий-)

0

75

Класна мелодрамка "іронія долі 2" ... дуже сподобалась... багато шо стянуто з 1 частини, але мелодрама класна...

"Скарби нації" тож класний фільм... багато цікавих загадок, хотя всьо канешно приукрашено дуже)

Так шо шуруйте в кінотеатри і дивіться поки не пізно)

0

76

"Илья Муромец и Соловей-разбойник"-давно я так не сміялас)ну і "іронія долі-2" -дуже сподобався)--  :)

0

77

Я фільми дивлюся нон-стоп! Просто як наркоман люблю фільми!!! Дуже мені подобаються історичні фільми, не знаю чого, але найлюбиміший історичний фільм в мене то Гладіатор! Хоча ще 300 спартанців дуже захавалось, "Во имя короля", "Ганибал".

0

78

а мені дуже подобається фільм "Спіши Любити"........такий душевний.......капєц.....скік дивилась....і кожен раз аж серце розриває)))

0

79

інша назва цього фільму......"Памятная прогулка"

0

80

фільмів передивився я багато, но найкраще запам"яталися і сподобалися, такі:
ДЕЖАВЮ, Стрілок, Ілюзія польоту, Перелом, всі частини Ганібала, Королівство, Інтуїція, Мисливці за розумом, Вербування, Кат, Турбо Форсаж, Піджак, Зелена миля, Якщо тільки,Мережа 2.0, Готика, Хлопчик на трьох (Ульотна комедія), Крихкі, Ефект метелика 1 і 2, Забуті, Американська історія Х, Будинок біля озера,
НЕ ПІЙМАНИЙ НЕ ЗЛОДІЙ, Пограбування по-Італійськи, Престиж, Білі халати, Адреналін, Троя, всі частини Борна, всі частини Повелитиля зла, Сусідка, 200-літній чоловік, всі частини Оушена, Міцний Горішок 4.0, Трансформери, ВЛАДА СТРАХУ, ГАНСТЕР, Щасливо чак, 88 хвилин...(продовження буде) :D

з мультиків: Тачки, Правдива історія червоної шапки і звичайно Теркель і Халепа(Укр. переклад)
ось такий короткий перелік любителля фільмів :)

0


Вы здесь » life in music » Все про все! » Найкращі фільми в вашому житті