life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про все! » Найкращі фільми в вашому житті


Найкращі фільми в вашому житті

Сообщений 1 страница 20 из 86

1

пропоную розказати про фільми які "запали" вам в душу)Мені цікаво,як кіноману)
От наприклад "Ефект бабочкі" -я просто під враженням була 2-3 місяці,а передивилась його навіть не знаю скільки раз)

0

2

Ну "Ефект метелика" не поганий фільм, я бачив тоже дві частини.....
От кілька днів дивився "Хостел", ну не знаю як його назвати, чи ужас чи шо воно таке......Але стругати хочу по сьогоднішній день як згадаю деякі епізоди........ :swoon:

0

3

фу..то не для мене,хоча ужастікі дивлюсь,але то чорна жуть)

0

4

І то правда! Там використовується 25 кадр і реальна зйомка як людині відрізають пальці на руці

0

5

Я дивився старый ф1льмец Г.Р1ч1 Snatch.........1 ше його же отличный ф1льм Lock, stock & two smoking guns :P

0

6

Брігада...от це серіал :D  а фільми хз...люблю різні....а зокрема 3Д мультікі тіпа шрека, тачок, мадагаскара і т.д.

0

7

Ото подивився "Код да Вінчі"! А ви знаєте, дійсно якщо то правда то може перевернутися світ з ніг на голову....... Але фільм не поганий! Я просто містику люблю......

0

8

ммм...Ромцю...хто би міг подумати...такі сурьозні фільми заставляють переосмислювати життя
От наприклад теж один з моїх улюблених..."Куда приводят мечти"...дусевний!

0

9

мну нравиццо молодіжні комедії..... :P

0

10

"Зелена миля" реально є про шо подумати.... враження розказати не можу... кожен сам має прочухати...

0

11

фігня якась..миля...ти мля сама ходячий кілометр, ше зелену милю дивиись..ббггг камеді клаб ,о шо

0

12

Слабий ти.... фільм просто ппц... але ти ітак мож не дивитися не вїдеш...

0

13

нах в"їжжяти?? лучче якусь комедію повтикати, поржати....а запер фільм "крок вперед"..загдау :D

0

14

LuckyNumberSlevin-старый фильм, але вин мене прет) ))

0

15

"Зелена миля" то вже класіка жанра-сильний фільм)щє люблю історичні фільми...а камеді клаб доречі не відноситься до жанру кіснематографа)))

0

16

Ай камеді клаб...... нема слів) страшне зреліще...

0

17

Оце вчора нарешті подивився "Кінконг".  Фільм не поганий але тільки половина, шось тіпа пригодницького фентезі, а от друга частина повна фігня..........

0

18

КінгКонг- то вже історія) Ой помню той перший фільм дивилася ..... мала ше була))

0

19

так ридала крокодільїмі сльозами)))

0

20

Пидтримою змея на рахуно гарі річа фільм він робить рул!!!!!

0


Вы здесь » life in music » Все про все! » Найкращі фільми в вашому житті