life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про все! » Найкращі фільми в вашому житті


Найкращі фільми в вашому житті

Сообщений 21 страница 40 из 86

21

а ше люблюд фільми з неочікуваним кінцем, накшталт "Шостого почуття"

0

22

шо ти мелеш яке почуття.....я люблю фільми коли всіх ріжуть і вбивають)))ббггг

0

23

А смисл в таких фільмах?

0

24

кровы быльше кровы....ггррр....гагагага :lol:

0

25

оце вiдкопав на компi фiльм "Елiта спецназу". здається нормальний. треба подивитись

0

26

мені подобаются комедії...перша комедія яку я дивився....то була*тупой і єщьо тупє*є*...а з ужастЄгів мені сподобався фільм *остатся в Живих* просто бомба фільм..
:swoon:

0

27

bravo ще мені сподобався фільм *убіть Джона Такера*..=)

0

28

да про джона фільм прікольний...я дивився в кінотеатрі з укр перекладом то жесть))) а ше недавно був на рататуї...класний мультег)))

0

29

ооо...точно...треба піти на Рататуя)
Дивились про цього Ноя новоявлєного?

0

30

івана ішьо не сматрєлі но сабіраємся

0

31

Трансформери - тож норм фільм) от вчора ходили...і нашкіритися мона)" А ви зубна фея?"  :lol:  :lol:  :lol:

0

32

бггг...да фільм нічьо...."ховаймося")

0

33

Телохранитель (С Уитни Хьюстон), Стрекоза, Дом у озера, Между Небом и Землей, Флеш.ка - после которым можно  :( и поплакать

В ожидании Чуда, }{0т@бь)ч, Дьявол носит Прада - после них можно и нужно  :lol:

0

34

я чото полсе хотабмча не плакал))

0

35

клабЄрЬ написал(а):

я чото полсе хотабмча не плакал))

А он находится там, после которых смеются))) Посмотри внимательно)

0

36

Дом у озера - Сандра Баллок, Кіано Рівз) Зачьоьд) Стрекоза - тож кульний фільм.Между небом.... - норма)....  у з мелодрам мене поперло " Если б только", і  " Дневник памяти" !!! Хотя всьо це про100 американські стандартні фільми) От наші савдеповські) ото ЖиРрр Любофь і голубі, Ирония судьби, Джентельмени, Служебний роман- отут реально модна полахати)

0

37

Тылькищо подивився "Дум", афыгенний фільм. Судячи з закінчення то має бути друга частина. Тільки не можу зрозуміти одне - який це жанр?

0

38

тут без жанра це просто фільм)

0

39

жанр вбили сусіда, фільм  "клешнями по підлозі"...дуже гарний...триллер bravo  ))  оскара отримав

0

40

ілі"ну будем це називати-весела година  Сема"))))"ну будьласка,поставти "5"...ну подумайте,щоб на вашому місці зробив Ісус?"))))"ні,я думаю ти набагато глибша,ніж здається ..."))))-Трансформери-жесть

0


Вы здесь » life in music » Все про все! » Найкращі фільми в вашому житті