life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » як повернути видалені смскі?


як повернути видалені смскі?

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

кароче траблс такий, телефон самсунг  є-840... в один прекрасний момент всі смскі самі стерлись..більше 1000, як я розумію просто дойшло до максимального числа смсок у папці вхідіні, у воно їх або перенесло кудись або удалило, і почало наново набирати смскі у папці. Чи можна взагалі вернути видалені смскі? і якшо воно само їх кудись перенесло як можна перевірити це і які будуть поради апше?

0

2

СМС дійсно видалилися через те що їх було дуже багато. Раджу самому видаляти смс бо в Самсунгу через це може полетіти прошивка.
Перенести воно їх могло в файловий архів смс, якщо там такий є(він є не у всіх моделях). Якщо є то вони там мають бути одним файлом, який же на телефоні можна розпакувати. Якщо не в архіві смс то бувай здоров твої смс.
Якщо не хочеш щоб вони автоматично видалялись то зайди в налаштування смс в телефоні і вимкни функцію самоочистки!

+1

3

йопт, наразі дякую, подивлюсь, як будуть ше питання - напишу) +1

0

4

DjRomcio написал(а):

Перенести воно їх могло в файловий архів смс, якщо там такий є(він є не у всіх моделях).

це тіпа в меню СМС якось так приблизно й має називатись? файловий архів? чи де його шукати?

0

5

воно може бути в смс або в файловій системі на телефоні

0

6

Кароч я шукав , але ненайшов.... мона якось подробніше, куда саме тре влазити, хотя б приблизно  :confused:

0

7

Та лан Сань, успокойся!!!Я тобі ше напишу-)) :D

0

8

Сашко, напевно що можеш забути про ті смс.....

0

9

DjRomcio написал(а):

Сашко, напевно що можеш забути про ті смс.....

нє, так не катить...

0

10

ну просто я вже тут безсилий тобі допомогти.  Це ж не комп що можна відновити видалений файл....))))))))

0


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » як повернути видалені смскі?