life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » "все мужыки козли"---"все бабы стерви"))


"все мужыки козли"---"все бабы стерви"))

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

Сука Личность :)

0

22

Explos1ve ну такій ашє нічо собі Цап))) :flirt:

0

23

Ну дык :))

0

24

такс вот то що всі хлопчікі хоть чуть чтуь казли ми доказали....а вот шо всі баби стерви не..,довго думала шо в ВСІХ бабах є однакового поганого ніяк не надумала може хтось скаже мені шо є такого??

0

25

Гг чтоб сказать что есть в вас "БАБАХ" плохого ... эт надо исписать страниц 30 :)

0

26

o.O  а шо ми такі блін погані??анука починай писати шо в нас такого!? :flirt:

0

27

Я слово "плохие" даже не упомянул , небыло бы вас небыло бы нас :)

Explos1ve написал(а):

Гг чтоб сказать что есть в вас "БАБАХ" плохого ... эт надо исписать страниц 30

- а вот это я сказал в шутку :)Деффушки - это милые хрупкие создания(Но не все )... :flirt:

0

28

вот вот це мені вже більше подобається))не всі дівчата стерви :blush:

0

29

Ну понятно что не все ... Но все таки есть стервы причем такие , что инной раз хочется дать по Фейсу:)

0

30

ну да є і такі....

0

31

Ну йесть и МуЖоКи - Редиски :)Вот наример мну бесят пацыки которые бьют Слабый пол:)

0

32

вот я надумала!!в дівчат є один спільний недолік ми не вміє або майже невмієм стримувати свої емоції :flirt:

0

33

Explos1ve а я до таких взагалі як до людей неставлюсь...тварі і всьо..

0

34

Вот я інколи німагу стримувати свої емоції-)Тобі Лєна цього незнати, це гріх-))Ну і деколи птом так жалію про це...

0

35

Explos1ve
Якщо ти ЦЕ називаєш мужиками, хм...то я шас дуж голосно сміюсьо :'(

0

36

Да не только вы не можете сздерживать свои эмоции...Просто бывают моменты когда сдержать эмоции не возможно...
booooo525Ibica_ Ну не буду же я писать "КОЗЛЫ"!

0

37

казли всі казли.!!...балян і як це ми з вами бути можем??..хм хотя мені з хлопцями лекше ніж з дівчатами..через чур уж ми себе на уме)))

0

38

Да!Мати дійсно друга хлопця, це вері гудддд!!!Це як твоя падруга, доречі я така тема-)Блін, це ж набагато краще розказувати жось таке хлопцеві, що ти неможеш розказати дівчині, знаючи що всі ми базарні можем розтріпати-)(Ну звичайно, я це не про всіх)

Отредактировано DjRomcio (2008-03-24 15:07:26)

0

39

Всі ми один одного достойні...) Мало яка девушка, стала бляддю, поки її серйозно хтось не запустив) аналогічно і пацани... в іншому випадку - в ним компанія така... в якій хтось когось давно обідив.., або ти собі вобще такий дуже нормальний, в тебе нормальна компанія, не пють, не курять...і ви всі вмрете в один день, і попадете в рай..Всьо. Хепі енд)

Юль, полекше з словами, а то біда буде! (я про мати )

Отредактировано DjRomcio (2008-05-26 12:11:17)

0

40

http://i001.radikal.ru/0803/43/6c8d9aec836a.gif   видно шо писала, коли хворіла)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » "все мужыки козли"---"все бабы стерви"))