life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » "все мужыки козли"---"все бабы стерви"))


"все мужыки козли"---"все бабы стерви"))

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

маразм але не повний....дійсно є речі які присутні в характері кожного хлопця,або дічини)а можливо це тіки я так думаю?

+1

2

Да Лєнусь, тема жирррна=)+1!!Хм...Да дійсно бувають дівчата з таким собі стєрвозним характером, але ж погодься не всі!Ну і хлопці бувають як ти написала-козли!Це природна, це гени, це той ж самий характер. Людина є такою якою вона є...Даж якщо це дівчина лешкої поведінки, їй непотрібно цим упрікати, тому що це її життя, це її вибір. Вона окремий індивідум вот з такою вот загвосточкою.

0

3

лєнка
СТЕРЕОТИПИ!
ми всі різні і неповторні=)

0

4

booooo525Ibica_
нє я сагласна...гєни і вся фігня...але тема в тому чи є дійсно риси характеру які присутні в кожній дівчині(кожному хлопчику)........

0

5

dimensional
ну да ми різні але....є таке шо в характері кожного пацана присутнє....в цьому тема

0

6

вот моя думка... у кожного хлопця(14-11111 років) є така річ при першій зустрічі з дівчиною думати не головою а чимсь іншим)))і це істинна в кожного таке!

0

7

а я повністю погоджуюсь... так і є... просто в кожного це проявляється в різних кількостях, в когось більше, в когось менше....але всьо такі всі мужикі козли, а баби сцукі....тільки хтось тільки трошкі, а хтось дуже сильно) цьом-бом)

0

8

да да)))тоість різні ми тіки в великині "козловства" і "сучства" :D але я не сцука)) :flirt:

0

9

я опше не кузьол..=)

0

10

Ой а я какой ЦАП:)Непередать :)

0

11

всі прям білі і пушисті=)

0

12

Explos1ve  цап?? :D о це чесно признав....)))

0

13

alex та це всьо брехня....завлікають протилежну стать))) :D

0

14

лєнка написал(а):

вот моя думка... у кожного хлопця(14-11111 років) є така річ при першій зустрічі з дівчиною думати не головою а чимсь іншим)))і це істинна в кожного таке!

є таке не спорю )))

0

15

ЛенкаНу дык а что тут такого :)Могу фоту выложить, сама убедишься :)

0

16

лєнка
Та нє,я дійсно майже не козьол :rolleyes:

0

17

Explos1ve ну тоді я чекаю на фоту)) буду убеждатса..

0

18

dimensional ну так на слово я вірю...вот але слово "майже" тут дуже удачне..ви всі казли тіки кожен в своїй мірі)) :D

0

19

http://i014.radikal.ru/0803/60/fdc72a8036aa.jpg
Убеждайся на ЗдоровьеЦе :)

0

20

А я сцуко!!!І я горджуся цим=) :playful: Добре жо не кабєль=)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » "все мужыки козли"---"все бабы стерви"))