life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Мій улюблений Sony Ericsson


Мій улюблений Sony Ericsson

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

кожен хто мае телефони фірми SE розкажіть просвою модель, всі переваги та недоліки...

0

2

Маю СЕ к700
Переваги: Хрен вкрадуть, нікому нафіг не треба
Недоліки: Після того як поплавав не паше. :rofl:

0

3

в мого друга тоже к700 в leis побував, але пысля того вын дав в ремонт, його висушили, помыняли батарею ы зараз майже все нормально крым того що вын не тягне блотуз дальше ныж на 2 метри ы пыдсвытка в клави блимаэ! А так то телефон працює ідеально!

0

4

В мого брата W800, який також прийняв водні процедури, після того телефон почав сам відправляти смс та потух екран. а вже після ремонту його й взагалі можна покрасити в зелений колір і викинути в сад, щоб ніхто не знайшов... :rofl:

0

5

У меня W700 тоже в водичке поплавал немнога, на солнце полежал и высох :)А так 1,5 работает и хоть бы хны.Только бы батарею не мешало б поменять :)

0

6

k810i советую

0

7

Не сказал бы что к810і хороший телефон.1 - е тихий.2-е не Walkman.3-е купить его только из-за камеры ...

0

8

у мен9 sonny ericsson w810 - всё устраивает!!!говор9т,4то токо 1но плохо - камера незакрываетс9!

0

9

Ну и что что не закрывается.У меня w700,камера тоже не закрывается, объектив отломался :)

0

10

в мене w800 був...поплавав а потім включився нормально,правда без підсвітки але нічо. а так повністю нормальний телефон

0

11

маю К610і - всьо чікі,тільки флешка дорога) формату М2

0


Вы здесь » life in music » Все про мобільні телефони » Мій улюблений Sony Ericsson