life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Приведи друзів - отримай унікальні можливості!


Приведи друзів - отримай унікальні можливості!

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Правила прості! Приведи 3 друзів, якшо вони зареєтруються і лишуть по 10 повідомлень кожен ти можеш отримати унікальну можливість статус, яку зможеш вибрати сам! Отож приводиш 3 друзів, вони реєструються, лишають пости, ти пишеш в офлайн Alex їх нікі і якшо все добре, отримуєш свій приз!! Обов"язково в профілі твоїх друзів в полі "Откуда Вы узнали о нашем сайте?(Пишем сообщение своими словами,укажитє сайт или поисковую систему, если с етих ресурсов узнали о сайте, большое спасибо!)" поивнен бути вказаний твій нік!! Дерзайте!

0

2

Форум супер!

0

3

раді чути)

0

4

А як привести друзів? Просто вони мають зареєструватись і все???

0

5

ти маєш написати їхні ніки в офлайн!!! і якшо все добре ти отримаєш статус!!!

0

6

але якщо я вже маю статус? Але менше з тим! друзiв зобовязуюсь привести!

0

7

так приведи) glare

0

8

жесть акція..=)я потім тоже народу дам ссилкі..=)..

0

9

давай)) приводь)

0

10

А я вже аж трьох притащив! Тыко не памітаю кого! :lol:

0

11

згадуй...покури ягід і згадуй

0

12

я ж не курю...

0

13

то почни  :D

0

14

оО то я могу тебе превести много Друзей

0

15

DvJBazuka написал(а):

оО то я могу тебе превести много Друзей

:good: Давай, веди...)))))

0

16

:kiss:

0

17

а якшо приведу більше ніж три, то будуть якість інші привілеї?????? :sp:

0

18

alex написал(а):

Правила прості! Приведи 3 друзів, якшо вони зареєтруються і лишуть по 10 повідомлень кожен ти можеш отримати унікальну можливість статус, яку зможеш вибрати сам! Отож приводиш 3 друзів, вони реєструються, лишають пости, ти пишеш в офлайн Alex їх нікі і якшо все добре, отримуєш свій приз!! Обов"язково в профілі твоїх друзів в полі "Откуда Вы узнали о нашем сайте?(Пишем сообщение своими словами,укажитє сайт или поисковую систему, если с етих ресурсов узнали о сайте, большое спасибо!)" поивнен бути вказаний твій нік!! Дерзайте!

правила трошкі змінилась, читай приводь друзів, роби все як тут вказано і получиш бонуси.

0

19

ок приведу людей :)

0

20

ну что Сусанины, заведем друзей куда надо?

0


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Приведи друзів - отримай унікальні можливості!