life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Любви все возрасты покорны?


Любви все возрасты покорны?

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

"Любви все возрасты покорны?"

Часто чуєм так фразу... а ви шо думаєте?

0

2

взагалі-то в стосунках вік не головне,але згодом появляються купа проблем через різницю в віці. Тому краще шукати пару своєї вікової категорії....

+1

3

поки був малий так думав...зара нє це повна маячня

0

4

Ой шота я не погоджуюсьо...Лєн ти ж знаєш мої погляди на вік :lol: Мну бджоли=)Якщо любиш, за таку фігню як вік, даж незгадаєш...

0

5

лєнка написал(а):

взагалі-то в стосунках вік не головне,але згодом появляються купа проблем через різницю в віці. Тому краще шукати пару своєї вікової категорії....

во істіну глаголіт...конешно вік не головне,але проблеми звязані з цим в пари завжди будуть...спочатку може й не дуже, а через деякий час 100%... лєнка +1

0

6

:blink: Млін...ну які можуть бути проблеми??Якщо між партнерами справжня любоф, буде тіки взаєморозуміння!Які наприклад проблеми??Це будуть комплекси у віковій різниці, вот і все...

0

7

Христь я можу тобі нагадати навіть моменти з тобою.......але не тут......і взагалі проблеми появляються у всьому друзі,батьки,навчання....я по собі знаю))і тоді того "взаєморозуміння" хоть як би ти хотів ненайдеш...бо в кожному віці свої проблеми і клопопти-це факт...) :)

0

8

:yes:

лєнка написал(а):

залежить від різниці)якщо різниця велика-проблеми завжди будуть,всякі там непорозуміння  і що не кажи сказуються смаки і погляди на життя різних вік. категорій)...але час-зглажує різницю,як вода каміння... в лішку-всі рівні...а справжднє кохання-подолає проблема не дивлячись на вік!знаю на досвіді своїх близьких і знайомих

0

9

:rolleyes: Коли любиш, то вообще про шо можна думати як не про нього...і при чому тут вік) всьо від людини залежить... Є такі шо в 25 поводять себе гірше 16 літніх....  і навпаки, людина яка даже в 17 років, дає тобі впевненість і захист) Я то знаю)

+1

10

25 і 16 це ше нормально...а наприклад 40 і 19... ась?

0

11

Якшо йому 40) то чьо не?))) Чи ти думаєш шо не можгна так влюбится))? Всякі є люди)

0

12

ЮлЬчЄг
:yes:  :yes:  :yes: Підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

13

влюбитись можна, але шо будуть проблеми пов"язані з різницьою у вці то це 100 %

0

14

лєнка написал(а):

Христь я можу тобі нагадати навіть моменти з тобою...

Це неможна приводити як приклад, це ж нереально називати коханням, ет бло ток захоплення=)

0

15

Ну та понятно шо будуть проблеми) Напевно в першу чергу з батьками)

0

16

ну вот про шо йшлась мова...а влюбитись і в 80 можна-)

0

17

та нє народ лябов лябовю але в кожного своє життя свої проблеми ...а коли людина в іншому віці то вона не розуміє твої проблеми......особливо коли різниця велика) :noworry:

0

18

Якщо ця людина старша від тебе, то вона краще за всіх розуміє твої проблеми!!!! :/

0

19

booooo525Ibica_
деякі так, деякі ні... привести приклад? ти часто сваришся з батьками на рахунок якіхось своїх переконань чи проблем? можливо й не часто,але буває... от теж буде й в стосунках..

0

20

alex
Батьки...Хм...О, так!!=))))(Зараз здається ще більше ніж будь-коли сварюся)Але це ж батьки.Вони розуміють мене, але і водночас забороняють робити ту, чи іншу справу, тільки через те, що я їхня дитина, за яку вони переживають. Я незаперечую те, що і кохана людина переживає, але це здається зовсім інакше...Так, я підтримую твою думку, але мені здається в стосунках усе якось дивно відбувається=)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Любви все возрасты покорны?