life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Чи заслуговує людина на другий шанс в стосунках?


Чи заслуговує людина на другий шанс в стосунках?

Сообщений 1 страница 20 из 25

Опрос

Чи заслуговує людина на другий шанс в стосунках?
Так

90% - 10
Ні

9% - 1
Голосов: 11

1

паро прикладів після чого просять шанс: зрада...рукоприкладство...не повага...алкоголізм...наркота
я рахую шо НІ...кожному дана голова не для того щоб шапку носити

0

2

всьо залежить від ситуації..якшо люди люблять один одного, то чому б і не вибачити? і не дати шанс?

0

3

Ну тре розуміти, шо алкоголіком і наркоманом за 1 день не стають...  І напевно шо в цей період ти буш біля цієї людини...То чого не зробити так шо вона до того не докотилося( Хіба шо ти почнеш зустрічатися з людиною яка пє, або вбияється якоюсь бідою, в чому сумніваюсь)...Так шо це ні до чого... Зрада... Про це ми вже гооврили... Взалежності від обставин..Швидше всього шоб пробачила...А вот рукоприкладство НІКОЛИ!!! Я б не то шо 2 шанс не дала, я б себе повністю ізолювала від тої людини...А нарахунок неповаги, то які тоді взагалі можуть бути стосунки? Якшо для мене повага- один з основних фундаментів стосунків)

0

4

по полочкам...бг

0

5

:boast: шо маємо то маємо)

0

6

Хм...Мені здаєтьмя кожна людина має 2 шанс. Це ж життя. Це ж суцільні розчарування, або навпаки...Кожна помилка яку створила сама людина, стає для неї хорошим уроком. А чому б і ні??? Звісно, що це тільки тоді, коли дійсно відчуваєш, що ця людина кохає тебе, хоче бути поряд з тобою...І щоб ваші стосунки дальше продовжувались, вона не повторить скоїного.

0

7

Якби він тебе побив, ти б пробачила?

0

8

а кулі хай знайе хто дома газда...жінка по плінтусах літати майе... бггг ... шутю)

0

9

ЮлЬчЄг написал(а):

Якби він тебе побив, ти б пробачила?

Цього ніколи не пробачила б... :suspicious: Сцук, взагалі за хлопа невважала б...Напевно сама б так врізала, що навіть сама б прозріла...Гр... :mad:

0

10

alex
:/ газда кажеш...

0

11

Ну вот Бу а ти кажеш))) Не можна деякі речі пробачати)

0

12

Якби він мене дійсно кохав, він би мну не вдарив...Мну так кажетсьо=)

0

13

booooo525Ibica_ написал(а):

alex
газда кажеш...

шутю ж сказау-)

booooo525Ibica_ написал(а):

Якби він мене дійсно кохав, він би мну не вдарив...Мну так кажетсьо=)

може й так...але всяке буває..і всякі ідіоти бувають-)

+1

14

alex
Ну про ідіотів, це ти вдало зауважив=)

0

15

Як говориться: Зробив раз, зробить другий.... Якшо розійшлись через якусь причину... знач нема чого знв сходитися, бо це рано чи пізно понеться притикатися в стосунках...а якшо так просто через непорозуміння, о я рахую шо то навітьне "розійшлись" а так, посварилися))

0

16

booooo525Ibica_ написал(а):

alex
Ну про ідіотів, це ти вдало зауважив=)

+1 мені  :lol:

ЮлЬчЄг написал(а):

Як говориться: Зробив раз, зробить другий.... Якшо розійшлись через якусь причину... знач нема чого знв сходитися, бо це рано чи пізно понеться притикатися в стосунках...а якшо так просто через непорозуміння, о я рахую шо то навітьне "розійшлись" а так, посварилися))

ага тіко тре вміти розрізняти коли яка ситуація  :rolleyes:

0

17

alex
Сань, плюююф 1 тобі=))О і ишо уважуха і респект!!=) :lol:

0

18

booooo525Ibica_
дяк)

Чи заслуговує людина на другий шанс в стосунках?
Так  85% - 6
Ні  14% - 1
всьо такі добрі ми всі)

0

19

Звичайно...Все ж таки треба людям давати шанс виправити свої помилки, ну звичайно, якщо вони самі цього дуж хочуть=)

0

20

Ладно це всьо індивідуально...але я думаю, шо все- таки, стосунки не лишуться такими як були... Якшо мова про зраду , наприклад, то потім 100% повної довіри не буди, та й взагалі чи буде вона...Якшо про підняття на тебе руки...То страх при кожній сварці гарантований...Якшо там про аркотики чи алкоголь - то навязливі думки при кожній паті... або навіть ДН... коли ви не разом... Ну і шо робити? Можливо не варто? Не знаю в мене 2 раз ніколи не виходило.. Мені здається краще змиритися...

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Чи заслуговує людина на другий шанс в стосунках?