life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Techno » DJ FITIL (Techno Terror) - Positive Side (Schranz Mix)


DJ FITIL (Techno Terror) - Positive Side (Schranz Mix)

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

DJ FITIL (Techno Terror) - Positive Side (Schranz Mix)
Вот Вам немножко жести, позитивной!))

+1

2

цього дядьку чув вживу )) тре буде качнути

0

3

nice vosbhe otl

0

4

Бодька, жжот!!! DJ FITIL (Techno Terror) - Positive Side (Schranz Mix) - сет просто класний, особливо вступ! )) Чекаю нових робіт! Продовжуй працювати в тому ж дусі!
P.S. не хватає нашому місту Техно вечірок, хочу ТЕХНОЖЕСТІ

0

5

лови від мене +1, за те шо брав активну участь в проекті ТЕХНОЖЕСТЬ

0

6

можливо бде щось технове, але ще вирішується питання з спонсорами і місцем проведення (Релакс чи Лимон, а можє ще щось...)
а зараз поки граю на електро вечірках в ред-зоні ЖЕСТЬ Speed Schranz!
але люду маловато для такої музики,  в принципі розумію вони ж ідуть на електро а не на DJ FITIL, атож думаю троха попуститись на техно, повільніше, а потім коли дозріють до ЖЕСТІ - буде ЖЕСТЬ!
усім дякую!

0

7

Dj Fitil  не розстроюйся!!! скоро народ доросте то Техно рівня, просто треба регулярного проведеня техно вечірок  :D

але ще вирішується питання з спонсорами

а ти Зайцю запропонуй :lol: :lol:  ----  правда жалко було чувака  після Alexa Calvera :(

0

8

Давайте Лібератора організуєм !!!!! ТЕхНо в нього ппц рулить )))

0

9

Downloading...

0

10

крута http://i040.radikal.ru/0803/c9/d3fe895eab16.gif   http://i011.radikal.ru/0803/6c/f8d4eb2dec6e.gif

0


Вы здесь » life in music » Techno » DJ FITIL (Techno Terror) - Positive Side (Schranz Mix)