life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Наші фото! » Обговорення проблеми виставлення фото!


Обговорення проблеми виставлення фото!

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

2 Алекс, можна дізнатись, звідки ти фото зтибздив??
чи у вас на форумі так прийнято, без дозволу авторів викладати все що захочеться????
чекаю пояснень!!!!!!
:big_boss:

Отредактировано outsider (2008-01-12 14:02:32)

0

2

outsider
можна чьо не можна, з форума ская, ніхто ж не казав шо це я фоткав, ми просто фотік забули і завжди з різними сайтами обмінюємся фотами,  і в кінці поста я подякував за фоти так розумію шо тобі)  bravo дякі

0

3

ну так напиши нормальне посилання, не перший день на форумі, звідки взяв , а не "з форуму ская" :ex:

0

4

А що не бджоли звідки взяв??Користувачам всерівно хто їх робив. Головне, що їх побачили=)

0

5

а може мені не все рівно, все таки я їх робив і хоча б нада вказувати звідки їх взяли а не нагло лічерити!

0

6

Та лан=))Ужо всі знають, що це ти їх робив=))Вумнічка!! bravo

0

7

outsider
ти таку проблему зробив, так якби ти збудував хату а я прийшов  в неї жити, та наборот класно шо твою роботу виставляють на різних форумах, і якшо ти виставив в нет то цим ти дав можливість будь кому їх копірнути і я не зробив нагло, я ж міг написати шо вот дивіться які я модні фоти зробив, я подякував автору за фоти, молоток, тим більше шо на тих фотах є учасники форуму , я ж їх не просто так виставив! Не роби комедію!

0

8

я не роблю комедію, а просто хочу щоб за правилами форуму  було вказане першоджерело, от і все!

0

9

Да паті бачу потужне було
Жалко шо мене не було

0

10

Аутсайдер все вірно сказав, якщо розміщяється інфа з іншого джерела потрібно вказувати першоджерело, нічоготут страшного такого немає просто не гарно викладати від свого імені, це є "літч" я думаю адміну це відомо, думаю ви б те саме писали якби наприклад хтось з відци виклав де інше так що давайте жити дружно ;)

0

11

який літч якшо я подякував за фоти!!! а з мого форума беріть любі фотографії, вони тут виставлені для всіх! і мені пофігу де вони ше будуть виставлені і ким!

0

12

алекс не нервуйся, дивись на форумі у нас знизу є застереження
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове wwwdjsky.if.ua™ Dj Sky © 2005 - 2008 All rights reserved.
Це просто правило і ресурс який себе поважає і своїх користувачів і я як адмін хочу щоб правила були збережені, невже так важко було сказати першоджерело? Думаю тобі як адміну має бути відомо про термін літч і увас є аналогічні правила, доречі аутсайдер є зареєстрований і не виняток що він би виклав тут фоти але це ж зробили ви без його відома, хіба це гарно?
Без всяких обід правила є правила, мож вам тут всерівно всякі правила, а мені ні.
Соррі за оффтоп.

0

13

аутсайдер - нік не одної людини, в тебе це може бути одна людина в мене інша. Тому знати шо це одна і  та сама людина  я не міг, посилання поставим не проблема, ви  просто розкатали з мухі слона, та мені без різниці хто виставив фоти, я можу вниз великим червоними буквами написати подяку аутсайдер і про літч я знаю... виставив фоти для людей а, ви проблеми розкатали

0

14

Мда ну і проблему ви тут розвинули "двіж" прямо. Яка різниця де хто і звідки фоти бере.

0

15

перегляньте повідомлення з фотографіями і не треба робити проблеми, тема з обговорення фото а не літчерства! Просто я тепер тоже буду стежити хто звідкі які фоти бере! Чи можливо просто декого хвилює то шо мій форум є конкурентом в даній справі? я вважаю чим більше в нашому місті таких форумів - тим краще, це тільки допомогає розвитку клабмузику в місті!

0

16

:big_boss:

0

17

тепер можете тягнути , і чи є ссилка чи ні- уже не грає ролі,  на майбутнє - всі фотки підписані , і  надіюсь ні в кого ніяких питань виникати не буде, сорь за офф
фсім решпект

0

18

Алекс а є якісь обмеження в форматі або розмірі?я не можу виставити фото.

0

19

розмір малий розширення тоже а не канає!--
розмір - 6.47
розширення - 244*112

0

20

ти виба4ай за флуд, але хо4у нав4итись! :dontknow:

0


Вы здесь » life in music » Наші фото! » Обговорення проблеми виставлення фото!