life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Змиритись чи ні?


Змиритись чи ні?

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

http://i.io.com.ua/img_aa/large/0026/49/00264949.jpg
Ну історія така, знайома напевно багато кому. Зустрічаєтесь ви з дівчиною все прикольно, класно, тралала. Зустрічаєтесь довго і туту до вас доходить шо всьо приїхав, позустрічаєтесь ше трохи, а потім весілля, діти, робота. Здається ти любиш цю дівчину понад усе, але ніби ше і погуляти хочеться, ти починаєш розуміти шо це остання і єдина. Мене це наприклад лякає, а може ше якісь будуть дівчата... І ніби ізміняти не хочеться бо дуже серйозні стосунки, але бляха ше би гуляв і гуляв. Деколи навіть здається шо на шию цеглу повісили, ти нібі забов'язаний. Так шож робити??? Гуляти поки не нагуляєшся? Бути вірним...?   

+1

2

озадачив...

0

3

я думаю,що твоє серце знає відповідь само!!!!!!!!!якщо ти впевнений у ваших стосунках,то-браво!!!!!!!!!!!Продовжуйте в тому ж дусі!!!!!!!!!таких пар зараз мало! bravo

0

4

да нє, не всьо так просто...реально питання актуальне... коли вроді всьо класно, але от женитись, тоїсть мати вже конкретну межу  в чомусь...страшно слегка) за тему +1

0

5

На мою думку, звичайно, що треба спочатку нагулятись=)А то зробиш дурницю, потім будеш в тіхаря від жінки на гульки бігати...Нерозумію я такого.Одружитись ніколи не пізно. Ну я думаю і дівчина мала б тебе зрозуміти...Якщо звичайно вона б нехотіла, щоб ти їй за вашого подружнього життя зраджував!

0

6

Я все таки тоже думаю шо варто зараз нагулятись чим потім жалкувати! Дякую за пораду!! :good:

0

7

Всегда раді!!! :deris:

0

8

C1oud
Ірка вас за тикі пости ОТПИз**

0

9

Baks
Не бійся не (видалено модератором)!!!)))))

0

10

Женится ніколи не пізно, тим більше з теперешніми прерогативами.... Женяться і в 30 , і нормальні сімї, то шо різниця в віці між батьками і дітьми таки дається потім в знаки...  Ясно шо якшо ти невпевнений, то і думати про женячку не треба, бо буш потім по кукуруджах бігати... Але тут є одне маленьке но... Можливо трошки не до даної теми, але як бути якшо вона вагітна... а ви невпевнені...Цікава ваша думка... Аборт? Насильно женитися?

0

11

йе кращий вихід, купити собі нічьо, стдіти і втикати ))

0

12

Я взагаліто норм спитала)

0

13

ЮлЬчЄг
ок норм відповідаю...іпов я бути в такі ситуації...і даже не хочу про таке думати, бо ні один з тих варіантів мене не устраює )) а ви собі як хочете)

0

14

ну та ясно шо ти не лежиш дома, і про таке не мрієш)

0

15

ЮлЬчЄг
а хто його знає...може є такі люди які хочуть аж таких пригод)

0

16

хіба якіта дулбуйопи) екстрім нахЬ)))

0

17

а на стільки хворих людей на світі багато)

0

18

думаїшь?)

0

19

є-є.. на нашій землій ідіотів більше чим нормальних)

0

20

ну про ідіотів не спорю, але врятлі хтось би хотів залетіти, хіба шо це було б вигідно, але це дикість...

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Змиритись чи ні?