life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?


Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

От мені цікаво чи може існувати дружба між хлопцем та дівчиною?
Чи можливо існують лише почуття ?  ^_^

0

2

Ну на мою думку, звичайно що існують...Вот у мене є знайомі, хлопець і дівчина, які ишо від садочка до тепер дружать.І між ним більше ніж просто дружби, нічого немає=) :P

0

3

alex
Дуж цікава тема=)Вумнічка=) bravo

0

4

а я думаю шо врятлі... принаймні це буде не настояща дружба...мусе бути якась симпатія)

0

5

дружба ні а секс да

0

6

)) та в нас світ дуже розвинений, в нас тепер секс як хочеш, з ким хочеш і де хочеш..хоч з конем...тепер це нормально)

0

7

Це всьо фігня!! Такогоне буває! Дружба може бути між пацанами і окремо з дівчатами! А оці всі випадки , то це просто або пацан морожений або вона! )))))

0

8

Буває!!!!!!!Ёпт... glare Мож ви такі впевнені, бо ви нікагда не довірялись дівчині, тік як подружці?Хм...А жиль..=)

0

9

довірялись...в мене була така подружка....ууу , але вона мені подобалась  :P  а тепер ми друзі, але друзі так слегка тільки)

0

10

Не рахується Саньок=))Сам кажеш шо вона тобі подобалась=) :P А ми говорим просто про дружбу, без усяких там симпатій=)

0

11

нє...

alex написал(а):

От мені цікаво чи може існувати дружба між хлопцем та дівчиною?
Чи можливо існують лише почуття ?

читай уважно заголовок! ти не поняла в чьом затоха!

0

12

Ти мну не андестенд....  glare

0

13

Хм...симпатія з надіэю на більше ніж дружні стосунки і дружня симпатія -то різне..От коли  в стосунках між хлопцем і дівчиною лиш дружня сипатія то це і є дружба..ну то моя субьєктивна думка... :P

0

14

dimensional
йопт запутав... :swoon:

0

15

Ну то важко пояснити, от наприклад в мене є людина яку можу назвати другом... н уне найкращим, але коли тре з кимось поговорити, то запросто.. Навіть не одна така людина... Дійсно про то шо не можу з кимось іншим поговорити) Ми зараз рідко бачимся.. але коли бачимся то завжди є про шо поговорити, і ніколи навіть намьоків не було на шось більше)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?