life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Чоловічі сльози - ознака слабкості?


Чоловічі сльози - ознака слабкості?

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Я читав, що у японців чоловічі сльози - то ознака мужності.

В кого які думки а?

0

2

Ну я думаю шо мужику не слід плакати! Треба все добре проаналізувати , подумати і розрулити! Ось як має робити справжній мужик!

0

3

Чоловіки теж люди...Це емоції, які закладені у кожній людині. Якщо чоловік пустить пару сльозинок, це звичайне явище, яке викликане якимось певними обставинами...На мою думку нічого тут позорного немає. На сльози мають рівне право, як і чоловіки так і жінки. Але чомусь для Вас це дуж не нестандартно...Звісно справжній чоловік немає бути сопливою бабою, але якщо цього вимагають емоції, то боротися з ними неварто!

0

4

:D а якшо він емо?) гг

0

5

То хай рьоває на здоров'я=) :lol:

0

6

Ну а шо тут поганого?) Ясно якшо йому дали по кукушці, а він забився в куток і рьоває це одне...Але якшо це просто сльози від радості, кохання чи ще просто виплеск чогось надто позитивного шоб з ним боротися -- гут)) Або ж якшо йому так погано, шо здається земля з під ніг тікає... Я не думаю, що хтоьс зможе поспорити, шо сльози не помагають)

0

7

І я про це! bravo

0

8

всьо з завтрашнього дня починайем активно плакати) ГгГ...ну я з діфками згоден)

0

9

хз в нас мені кажеться СЛЬОЗИ - ознака слабкості...плачю ізрєдка на одинці

0

10

Ну чого ознака слабості?) Шо тут слабкого??))) Хіба шо людина камяна, і в неї немає почуттів)

0

11

Да яка це слабість???Це звичайний рефлекс людини!!!Блін..ну чого Вам хлопцям це так незвично?Від цього ваша мужська гордість ні збільшиться, ні зменшиться, а на душі мейбі полегшає=)

0

12

я над цим не думав раніше...може колись думка поміняється...написав те що обдумав за паро хв

0

13

:pl:

0

14

я не можу сказати шо вважаю це слабістю...але знаю шо в мене навертається сльоза на око, коли обідно, дуже обідно з якоїсь ситуації... а так стараюсь тримати себе в руках, можливо я так привик, бо завжди мусив підтримати маму , поки не було баті... напевно так і привик-) але якшо від цього легше, то можна, але так шоб ніхто не бачив  :P

0

15

А від щастя не плакав?)

0

16

плакау..приходилось...сам не знав чого..ше тоді) тепер розумію)

0

17

ой це таке дико приємне відчуття) Єхь... ніби не хочеш, а воно само... просто собі сльози котяться, а ти посміхаєшся) Єхь)

0

18

угу...почащє б так.... реально просто афігітельно) коли не здібен нічьо сказати а очі говорять самі за себе)

0

19

:) як згадую... то опять хочу плакати)

0

20

візьми себе в клешні..так просто плакати не цікаво)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Чоловічі сльози - ознака слабкості?