life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » перший поцілунок....=-*


перший поцілунок....=-*

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Народ давайте в цьому топіку розкажемо всі коли у нас був перший поцілунок......і які після нього враження.....  :P

0

2

десь вже обговорювалось, ну я здається про свій не казав)  :P  загалом перший раз був доситьне поганий, якшо дехто росказує шо обслинились як пси :D  правда трошкі встидно було, бо девушка до того цілувалась, а я перший раз, а перший раз завжди відчувається, тепер то це я знаю) але мені сподобалось  :rolleyes:

0

3

ага...жир...а в мене був всього один раз в житті.......я запросив дівчину погуляти....посиділи ми в кафе....я проводив її до дому....кароч під самими дверями вона мене обняла і почала цілувати.....я зразу включив філіпа....забрав голову і сказав : я не вмію цілуватися:...а вона сказала навчишся.....і так так ми слинилиь шось 15 хвилин......але то було путньо)) :D

0

4

WaReZ

сціплий ти) сам себе під...пав)

0

5

оооой... я не памнітаю) Мені кажись 11 було ) Шо ви.... бггг як згадую на хаха пробиває) Помню шо біля підвалу) Бо тік там так більш меншщ темно було( Вже тоді толк шарили) ... Та таке, я б не сказала шо мені аж так сподобалося... і суть не в тому шо заслиннилася чи не...( хотя і то було)... А от потім....ммм)))

0

6

А у мну такий дійсно поцілунок буфф в 7 класі=) :P хм...Спочатку так плювалась=))))Юй=))Чомусь гидко бло=)А ща...ех=)НраВітСо!!=) :rolleyes:

+1

7

Мій перший поцілунок був просто классссссссс! Це було на деньчику у кента... вона і я трохи випили... а тоді слинились...Я потім не знав шо зі мною робится!! :kiss:

0

8

C1oud
гг да-да...таке враження шо зробив шось не звичайне-) гих

0

9

Та коли пяний, на всякі подвіги толкає))

0

10

І про них деколи ужООос, як жалієш=)

0

11

:pardon: ну а шо дєлать?)

0

12

тьфу мля,а ви а чьом?

0

13

Про поступки, які натвориш на п"яну голову=)

0

14

а мені мій перший поцілунок ужасно сподобався.......може тому що був перший))ми гуляи з таким дуже сексі мальчіком біля річки і потім так сочно поцілувались.....дотепер памятаю......ух павтаріть би) :D

0

15

фууу(((я памятаю як зараз той перший поцілунок)))в 14 років)фєєє...хлопчік явно цілуватсо не вмів"я вся в засосє" :kiss:

0

16

Ооой засоси то окрема розмова)

0

17

REALNO BYLO.MAV TODI 11 ROKIV,DIV4UNA NA 2 ROKU STARWA,PRAVDA OBSLUNUV II TROHU , A POTIM DOV4UJ 4AS VMURAV ZA NEY...

0

18

Lil_AstoN написал(а):

REALNO BYLO.MAV TODI 11 ROKIV,DIV4UNA NA 2 ROKU STARWA,PRAVDA OBSLUNUV II TROHU , A POTIM DOV4UJ 4AS VMURAV ZA NEY.

да... і свою першу помню.... класна була......

0

19

перша то є перша)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » перший поцілунок....=-*